Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Бургазлии на линия:

Местна, бургаска политика

Трябва да сте регистриран потребител и да се присъедините към групата, за да може да оставите мнението си.
2 години управление на Димитър Николов
Каква оценка ще дадеш на двугодишното управление на кмета Димитър Николов и администрацията му?
10%
2 (слаб)
6%
3 (среден)
7%
4 (добър)
23%
5 (много добър)
54%
6 (отличен)
33 Ампули написа на 06.06.2011 г.:
Добре Кмете, добре . Не е е зле като за ортак на мутри и мошенници . Все пак след ерата на дебила Йоан всивко би било по-добре. Ти и твоите хора добре си натъпкахте джобовете с турските рушвети , а ние бедните пак лапаме мухите . Това градинки , детски площадки , пейки и лампи за храна не стават , а и данъците си с тях не можеш да платиш .

В общи линии продължаваш линията за тотално смазване на обикновенния човек. Но продължавай , така по лесно ще ви вземем мярката .

ИванКолев написа на 03.06.2011 г.:
6

nikolova580 написа на 01.06.2011 г.:
6


nikif написа на 26.05.2011 г.:
Гласувано в анкетата с: 6 (отличен)

Браво г-н Кмете! Бургас започва да се преобразява към по-добро. Една голяма шестица от мен.

mirchone написа на 25.05.2011 г.:
Гласувано в анкетата с: 6 (отличен)

Браво кмете!!! щом успява да прави това в криза какво ли ще е когато тя отмине !? отличен 6

вазова написа на 24.05.2011 г.:
Не познавам друг кмет,който да сме имали и да е направил толкова много.Сигурно и екипа му е зад това.Благодаря ти ,кмете!отличен!

ЯНПЕ написа на 22.05.2011 г.:
Гласувано в анкетата с: 6 (отличен)

Хареса ми направеното до сега.Не може с магическа пръчка да се преобрази града веднага.Иска се време и малко търпение.OTЛИЧЕН!

Иванка Ненова написа на 21.05.2011 г.:
ОТЛИЧЕН!!! БРАВО КМЕТЕ ВСЕ ТАКА НАПРЕД!

Cheffo написа на 21.05.2011 г.:
Oтличен 6 !!! За един мандат направи повече от колкото Костадинов за 4-ри !!! Браво !

Мила Янакиева написа на 17.05.2011 г.:
6

laworder написа на 12.05.2011 г.:
Гласувано в анкетата с: 6 (отличен)

Кметът който преобрази града, кметът който устоя на вси4ки нападки и не се предаде, кметът който ръководи града с твърда ръка

Янислава написа на 12.05.2011 г.:
Гласувано в анкетата с: 6 (отличен)

Откакто той стана кмет, всичко в Бургас става прекрасно!! В парка е най-красиво... Много благодаря на кмета, а вие които си мислите че е поредния некъдърник или нещо от този род, какво щяхте да направите за Бургас? Щяхте да го оставите в грозния вид от преди- замислете се! Давам Отличен 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6

vita petrova написа на 11.05.2011 г.:
Гласувано в анкетата с: 6 (отличен)

Отличен 6 . Това е човека, които преобрази града ни в по добра насока във всяко едно отношение.Той е млад, образован, амбициозен, открит към хората и проблемите им и най вече доказал себе си като много добър градоначалник.

Невена Тончева написа на 04.05.2011 г.:
Гласувано в анкетата с: 2 (слаб)

поредния некадърник

Аллл написа на 03.05.2011 г.:
5, като не можем да му помогнем, нека поне не му пречим

Валерия Паскалева написа на 02.05.2011 г.:
Гласувано в анкетата с: 6 (отличен)

6!

Антоанета Стоянова написа на 28.04.2011 г.:
Гласувано в анкетата с: 6 (отличен)

Считам,че е един успял млад човек,амбициозен и деен кмет. Оценявам постигнатото от него с 6.

крисс написа на 15.04.2011 г.:
Гласувано в анкетата с: 5 (много добър)

Има промяна, определено! Добри идеи, които започнаха и да се случват, НО... притеснява ме качеството на изпълнението! Дано нещата не продължават в същия нескопосан вариант като ремонта на ларгото, защото съм "леко" притеснена и разочарована! Успех на кмета, все още ми се иска да вярвам, че може по-малко да се краде и да се мисли повече за хората и града!

dpdt написа на 14.04.2011 г.:
Гласувано в анкетата с: 6 (отличен)

Колкото и да му пречат и да трябва да лавира за много неща, усърдно се старае, според възможностите си. Всички да имаха на 50% от него....

any написа на 11.04.2011 г.:
Гласувано в анкетата с: 6 (отличен)

6 напълно заслужена. Успех в следващите начинания.

Страници:Предишна12 3 4 5 6 ... 16Следваща


ВХОД за регистрирани
E-mail / Потребителско име
Парола
запомни ме на този компютър
забравена парола

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: