Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Бургазлии на линия:

Бургаска Република

Трябва да сте регистриран потребител и да се присъедините към групата, за да може да оставите мнението си.
Одобрявате ли видеонаблюдението на "СКАТ"?
Republic of Burgas написа на 02.06.2010 г.:
Джими, но камерите не са на частно лице което те наблюдава.

джими написа на 31.05.2010 г.:
нали знаете колко милиона са камерите в лондон

komatsu написа на 16.05.2010 г.:
На няколко места завелязвам камерите са премахнати

гошо написа на 05.05.2010 г.:
всеки има право да потърси съдебна отговорност от лицето което го следибез законно основание съдете този предател

meduza написа на 03.05.2010 г.:
Колега, излизаш от контекста на темата. Всички, които са ходили в страни от ЕС са виждали камерите следяши за реда. Тези камери не са на...някой си (В.Симеонов) и неговата частна медия. Те не обслужват интересите на един или няколко човека, това са охранителни камери в полза безопастноста и сигурноста на обществото. Всички знаем, че камерите на Скат не са за тази цел и функция.

seagull1 написа на 03.05.2010 г.:
Скъпи съграждани,нали сме в ЕС,ами идете в коя да е западноевропейска държава и вижте,как на всяко едно кръстовище има камера,това кореспондира с опазването на реда и имуществото на всеки,за пример мога да дам Италия-идете и вижте...аз самият съм много озадачен защо хората са против,защо трябва да се насърчава престъпноста?!?

дорка написа на 22.03.2010 г.:
по принцип е хубаво така ще сме по сигорни на пътя но това че скат ги предават пряко по цифровата и по сити нет не е хубаво една позната цял ден следи няколко камери изка да види мъжа си той работи в обхвата им човека не може едно кафе с чужда жена да изпие

Republic of Burgas написа на 23.11.2009 г.:
Общо взето всичките сме на едно мнение.

desislav написа на 21.11.2009 г.:
Няма лошо да има камери,но да ги ползват полицаите за разкриване на престъпления и луди автомобилисти.Във Великобритания помагат,защо не и при нас.Но да си ги постави полицията а не СКАТ.

meduza написа на 21.11.2009 г.:
Имаше подобна тема преди време, в която голяма част от потребителите изказаха своето отрицателно мнение за незаконните камери на "Скат". Но нали имаше решение на Обс-Бургас за премахването на камерите, някой знае ли дали се изпълнява това решение на Обс-Бургас или В.Симеонов се поставя над закона?

stela написа на 21.11.2009 г.:
Няма значение кой точно е законът.Важното е,че се нарушава.АКУЛАТА е прав-камери може да има само на рискови места,като натоварени кръстовища и други опасни места и то поставени по законов начин.Доколкото знам-СКАТ и по точно персоната Симеонов не е упълномощено лице на държавните органи.Въпросът е,че той самият вече се смята за институция.

АКУЛАТА1919 написа на 20.11.2009 г.:
Абсолютно не одобрявам.Дори и държавен и общински орган няма право да разполага камери навсякъде из града.Могат да наблюдават само места,които са обявени от закона като РИСКОВИ.А пък частно лице и то компрометирало се пред гражданите на Бургас,най малко има право да слага камери.По закон дори върши престъпление.Мисля,че беше закона за защита на личната неприкосновенност.

Republic of Burgas написа на 20.11.2009 г.:
Едно е да те наблюдава държавен или общински орган, но съвсем друго е да те наблюдава частно лице което на всичкото отгоре взима и пари за това.


ВХОД за регистрирани
E-mail / Потребителско име
Парола
запомни ме на този компютър
забравена парола

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: