Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Бургазлии на линия:

Да се обединим против неправдите на Бургас

Трябва да сте регистриран потребител и да се присъедините към групата, за да може да оставите мнението си.
Алкохол и смърт- доживотна каторга
alabalanica написа на 02.07.2010 г.:
Абсолютно сте права, госпожо Христова, въпрос на морал и ценностна система е да се въздържиш да шофираш когато си пил, но след като си катастрофирал пиян и си отнел човешки живот и пак дръзваш да го направиш, а след това обвиняваш съда че е под натиск след като 12 години шиканираш процеса - ето това ми дойде в повече и реших да не стоя със скръстени ръце вкъщи! Благодаря на всички вас които се включихте във темата! Това ме обнадеждава че има смисъл от подобен род инициативи, особенно в Бургас! Между другото някой има ли идея как да популяризираме групата? Ще бъда много благодарен за вашите идеи както и ако проявите малко инициативност!

Пепа Димитрова Христова написа на 02.07.2010 г.:
Наказанията за смърт след употреба на алкохол трябва да бъдат изключително сурови. Само тогава може би някой ще се стресне и ще спре тази война по пътищата. Дражев заслужава доживотна присъда за това, че втори път след употреба на алкохол причинява смърт. Това означава,че той редовно кара пиян.


ВХОД за регистрирани
E-mail / Потребителско име
Парола
запомни ме на този компютър
забравена парола

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: