Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Бургазлии на линия:

Бургас

Трябва да сте регистриран потребител и да се присъедините към групата, за да може да оставите мнението си.
Велоалеи
moruna написа на 25.01.2009 г.:
въпросното разширяване на улици за което говориш ми се вижда малко невъзможно защото ... когато се е развивал центърът на Бургас ... той е бил проектиран за малък град , следователно дори и големите булеварди са сравнително тясни а ще е малко трудно да се изместят самите сгради ...... говоря примерно за Булаир ....

chany написа на 06.10.2008 г.:
Не съм скептик а просто реалист, който доста дълго време е лъган от обищания и често казано не вярвам алеите да станат факт.Освен ако не се използват готовите улици и да ги разчертаят,което за мен няма да са вело алеи а прах в  очите на хората.Дано все пак се усъществи идеята.

svetlin написа на 07.07.2008 г.:
https://www.burgas24.bg/novini/burgas/Velosipedni-alei-da-oblekchat-trafika-v-Burgas-predlagat-ot-GERB-50104 Ето го и отговора ! Ще има все пак значи. Да се надяваме за другото лято. Само дано да не ги използват за паркинг а по предназначение... Браво на кмета. Все пак изпълнява обещанията си. 10 000 лв не са много пари... Ще почакаме и ще видим какво ще стане :)

Веселин Пд написа на 26.06.2008 г.:
Е то идеата не е да се състеваме с колите и/или да се врем между тях. Трябва да си има специални алеи, то е ясно, че при тая война по пътищата и без друго сумати народ умират по изключително нелеп начин, а то е ясно че никой с колело няма голям шанс да оцелее ако недай си боже стане участник в сериозно ПТП.

svetlin написа на 26.06.2008 г.:
Еми пак може да се придвижваме , но на някои места е опасно за живота

Веселин Пд написа на 26.06.2008 г.:
За съжаление :( по този въпрос не съм чул някой да прави нещо. Това е жалко, защото определено има нужда. Не само велоалеи, а като цяло трябва да се насърчава движението с велосипеди, защото с тези автомобили освен обездвижването и вредните газове има и още доста други негативи.

svetlin написа на 26.06.2008 г.:
Здравейте , знаете ли нещо по въпроса за велоалеите. Кога ще се изграждат или ще си останат само предизборни обещания :)


ВХОД за регистрирани
E-mail / Потребителско име
Парола
запомни ме на този компютър
забравена парола

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: