Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Бургазлии на линия:

Бургас

Трябва да сте регистриран потребител и да се присъедините към групата, за да може да оставите мнението си.
Движението в Бургас
vlatan написа на 25.12.2008 г.:
Значи нека се вземи пример от по-напредналите страни.Всеки който малко е пообикалял с кола из Европа е забелязал ,че няма голям град в Германия,Италия,Австрия и т.н... в който в центъра да се спира безразборно и безплатно-навсякъде е платено,всяка уличка дори на 2-3 км.от центр.площад. Има също и паркинги който са платени, има и места за таксита, на които има само таксита..Който не спазва си плаща-колата се вдига почти веднага и хоп-100 евро по-малко.Проблема тук е че няма необходимия ресурс с паяците, но според мен и има и по-ефикасно решение-колите да се заснемат и глобите да се известяват лично до врата. Сега в КАТ се въведе практика за нарушения от които се отнема книжката,известията са до вратата на провинения.Същото може да се приложи и в нашия случай ако не настъпи доброволно плащане, отнемане на книжката.От значение и размера на глобата-трябва да е солена за да боли..И нека да не се оправдават някои че нямало парко места,то има но никой не спира там (пр. паркинга на църквата Кирил и Методи)...и все пак който има левчета за лъскава кола с която ходи да пие кафета в центъра ще има и левчета да й плаща паркинга.

parlamentior написа на 25.12.2008 г.:
Аз също съм на мнение, че трафика в Бургас ще се облекчи, ако всички двулентови и трилентови улици се ползват с пълния си капацитет.Имам в предвид разчистването на всички автомобили които са спрели на пътното платно.Основен пример мога да дам за бул. Христо Ботев- винаги има спрели автмоили в платното срещу ДНА, в следствие на което всички се тътрят един по един и стават адските задръствания заради няколко нагли Бургазлии, които си мисл

m_ari_a написа на 23.12.2008 г.:
Няма ли паяци и за к-с "Славейков" или всички са пръснати по центъра?След 17.00 часа няма минаване през комплекса,а около Билла е пълен ад!!!Който дава разрешителни за нови сгради, не мисли ли че трябва да има и паркоместа?До кога.....

bloodyfox написа на 10.11.2008 г.:
Говорим за ул Кирил и Методий, за бул Демокрация където зад механото педалите спират на 3 реда и от 3 ленти за движение в много случаи остава 1,бул Стефан Стамболов от механото надолу, бул Иван Вазов, да изброявам ли още?

Astra_OPC написа на 31.10.2008 г.:
Къде били тия улици с една лента че не те разбрах?За тесните улички койтоо са в центъра ли говориш?

fresh! написа на 31.10.2008 г.:
Бул. Янко Комитов, СПЗ!!!Там си седи и спи!!

stkpo1 написа на 03.07.2008 г.:
1.Всички улици с двойно движение-покрай гарата,Христо Ботев и др. в най-натоварения трафик са еднолентови.Никой не си прави труда да ги освободи от паркираните автомобили и да облекчи трафика.Кат спи.2.Община Бургас сякаш е създадена да си грижи само за таксиметровите шофьори.Само те същесвуват за нея.За тях са осигурени безброй парко места и то в суперцентъра-водна палата,пред стара поща,почти цялатя Христо Ботев ,почти всяка спирка.За нас редовите шофьори по два лева на час в скъпо платените частни паркинги или паяк!3.Паркирането на големи кол ипо пешеходните зони-къде е Кат?


ВХОД за регистрирани
E-mail / Потребителско име
Парола
запомни ме на този компютър
забравена парола

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: