Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Бургазлии на линия:

Бургас

Трябва да сте регистриран потребител и да се присъедините към групата, за да може да оставите мнението си.
Спортна площадка или бирария за децата на Бургас?
kiro написа на 12.07.2008 г.:
аз сам biker и ние ползваме тези  съоръжения както и скейтърите и просто това заведение развали всичко!!!Като са премествали  съоръженията те са ги изкривили... ДА МАХНАТ ТОВА ЗАВЕДЕНИЕ ЗАЩОТО НЯМА КАДЕ ДА ТРЕНИРАМЕ!!!

Веселин Пд написа на 04.07.2008 г.:
съгласен съм по принцип за запазването на площадката, но изказвания от сорта, че седенето пред компютър било вредно не го приемам. както всяко друго нещо ако се прекали става вредно. то и с някои витамини например ако прекалиш също е вредно. сега по темата обаче - съгласен съм за местата за игра. отдавна съм минал възрастта когато аз ги ползвах, а за сега нямам кой да водя там, но си мисля, че трябва да има разделение на местата. това място там е по-скоро за паркове, градини, катерушки за децата и т.н.не знам как ще им прозвучи на някой това, но на хората, които си пият пиенето по подобни заведения не им пука кой знае колко дали около тях има добра атмосфера или са в някакво мазе, така че не би трябвало точно на това пространство да се прави такова нещо.

загрижена майка написа на 04.07.2008 г.:
Помощ! На единственото място, където имаше изградени съоръжения за тренировка на скейтъри, сега се лее бира, дим от цигари и силна музика нарушават спокойствието. Става въпрос за входа на морската градина, пред Пантеона. "Болярка" може да е "перла в короната", но няма по-скъпо от нашите деца, от здравето им, което едва ли ще укрепне от бирата и цигарите. Малко ли са подобни заведения по улиците и по плажа? Говори се, че днешното поколение расте пред компютрите и по заведенията, което води до сериозни здравословни и морални проблеми - затлъстяване, гръбначни изкривявания, нервни разстройства, депресии, безразборен секс, наркомании, алкохолизъм. Докато има хора, които ограбват пространството за игра на чист въздух, тези проблеми ще се задълбочават и бъдещето на нацията ни е обречено. Затова се обръщам към всички заинтересовани, към всички от които зависи решението на проблема, към всички бургазлии - помогнете да запазим малкото останали площадки за игра, да спасим децата си. Не знам коя точно е инстанцията, към която да адресирам искането си, затова пиша тук, където смятам, че аудиторията е достатъчно широка. Вярвам, че не само аз мисля по този начин и ще срещна съмишленици, на които предварително благодаря.


ВХОД за регистрирани
E-mail / Потребителско име
Парола
запомни ме на този компютър
забравена парола

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: