Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Бургазлии на линия:

Бургас

Трябва да сте регистриран потребител и да се присъедините към групата, за да може да оставите мнението си.
Фонтаните на Бургас
Mimi написа на 14.10.2008 г.:
Тази тема беше поставена в сайта на общината . Кмета каза , че понеже имало само една фирма за поддръжка на фонтаните , общината нямала право ( след като е само една и не може да се проведе търг ) да я ползва .А иначе фонтаните в другите градове си работят ( нищо , че иде зима ) , само нашите се превърнаха в жабуняци . Пишете нон стоп до общината , иначе няма да има промяна .

chany написа на 06.10.2008 г.:
Аз също не съм фен на свършеното от нещастника Й.Костадинов, но що се отнася до фонтаните не ги намирам за грозни даже напротив.Нали знаеш, че българина е свикнал да руши.Предполагам, че неработят понеже са зазимени и да се надяваме на пролет всичко да е наред. ??? ???

dolphin_bs написа на 23.07.2008 г.:
Разочарован съм от състоянието на някой от бургаските фонтани.Вярно,че те бяха направени по време на управлението на лицето Й.К.като ПР акция.Вярное,че са грозни и не хармонират със средата,но вече са факт.И щом вече са построени,е още по-грозно,ако не работят.Имам превид този пред х-л България и този по бул.Богориди към Морската градина.Миналото лято бяха осветени и все пак бяха привликателно място за гостите на града.А сега не само ,че са тъмни,водата им е зеленясала,но и този пред България е пресушен.В същото състояние е фонтанът на Тройката.Грозно е!А също така е жалко,че са отишли толкова пари за нещо ,което в момента  тъне в мрак...


ВХОД за регистрирани
E-mail / Потребителско име
Парола
запомни ме на този компютър
забравена парола

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: