Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Бургазлии на линия:

Бургас

Трябва да сте регистриран потребител и да се присъедините към групата, за да може да оставите мнението си.
Кой трябва да е символът на Бургас?
WILDDRAGON написа на 07.11.2008 г.:
Dobre de , kakva e zelta na zanqtieto ....... prosto ei taka da se izbere simvol ili ne6to po- seriozno . Ako e prosto ei taka 6toto nqmame kvo drugo da pravim , vse mi e taq  ..... i az sam za mosta . Ako 6te e ne6to po seriozno ..... imam predlojenie ...

veselin написа на 04.11.2008 г.:
WILDDRAGON, закъснял си. Първият етап на анкетата беше за избор на символи, за които да се гласува. Късно е вече да се предлагат нови, тъй че по-добре да видим от така предложените 5 кой е най-подходящия.

WILDDRAGON написа на 02.11.2008 г.:
Kolkoto i da neiskame da si go priznaem na6iqt simvol e  Neftohimi4eskiq kombinat i Kronshpan ..... zasega  , + neftoprovodi i gazoprovodi v bade6te ..... :'( :'( :'(

WILDDRAGON написа на 02.11.2008 г.:
Burgas moje i da e mlad grad no ne se zablujdavaite .4e nqmq simvol ...... dori ima mnogo simvoli i nai vajnoto e .4e te postoqnno 6te se uveli4avat . Moite uvajeniq kam Administratora ,ama za anketata ne e podbral podhodq6tite obekti za6toto :1.4asovnika ----- nestava 6toto rano ili kasno 6te spre a ob6tinata nqma pari za podrajka a i kakto e tragnalo nqkoi konzesioner ili investitor moje da si postroi ne6to ne6to ili nai malkoto edin BILDBORD da si sloji .....2.Mosta  ------- nestava po sa6tata pri4ina ....... ili kei za qhti ili nai dobre da go napalnqt sas sergii i magazin4eta sre6tu" prili4en " naem za da moje kozesioner i ob6tina da iskarat po niakoi lev za podrajkata mu .....3. Tqtara "Adriana Budevska " ------ kakvo stana s kino "Septemvri" ,kino "Rodina. kino "Hr. Smirnenski" , Lqtnoto kino na "Bogoridi" /pod Zlatna kotva/  ???????? . Ni6to po-dobro ne go o4akva i tqtara - e moje i publi4en dom da go napraviat ,pone prostitutkite da polzvat grimuornite .....4. ob6tinata --------- tova e simvola na UPRAVLQVA6TITE i ni6to polezno pone za sega ne e napravila za grada 

auditt написа на 31.10.2008 г.:
Oще един символ се е появил на Фердинандова и Ботев (кръстовището).Някаква,недовършена грозотия,увита в чаршафи...Що за дивотия?!Като ги започват,поне да ги довършват тези сгради...

Astra_OPC написа на 31.10.2008 г.:
Как да имаме символ като сме млад град и почти без никаква история за разлика от Русе Пловдив примерно,които в исторически план са много пред нас.Бургас има бъдеще а не минало,това е.Не ме интересува кой ще е символа на града,важното е че живея тук,и тука ще остана.През оная работа ми е кой ще е символа но бих избрал Моста,то друго няма кое да е.

chany написа на 31.10.2008 г.:
човек от Бургас26.10.2008 15:2187.126.62.124  Бургас е един най - обикновен провинциален град, в който няма, ама абсолютно нищо, което да се забелязва. Достатъчно е да се сетите, че когато излизате вечер, единственото нещо, което можете да направите е да се разхождате като преял кон от общината до гъбката, после да отскочите по - напред, за да видите морето /кой знае защо/ и да се върнете до общината. Това е половин час. После цялото упражнение се прави около пет - шест пъти. През цялото това време ходещите по щпарца правят това с измислено самочувствие и фалшиво вирната глава, а пък тези, дето са седнали да изпият по ракия вече им се повръща от едни и същи лица, крачещи нагоре и надолу. Това е истината, това е милата градска картинка, а тя просто сочи на сив провинциален и безличен град. Какъв символ, какви пет лева. Това е поредната безсмисленост, дело на незнам кой, но непременно бургазлия. БУРГАС Е ПРОВИНЦИАЛЕН ГРАД И КОГАТО ТОВА СЕ ПРОМЕНИ, ТОГАВА ЩЕ МОЖЕМ ДА ПАРАДИРАМЕ ЗА КАКВОТО И ДА БИЛО. Вместо да недоволствате от това, помислете си какви телевизии има в града през 2008г. Аматьорски изпълнения, дело на пълни некадърници. Телевизии, обидни за всеки един що-годе мислещ човек. Каквито хората, такива и телевизиите. Телевизиите са такива, защото населението на града не заслужа, съответно не изисква други. Бургас е пълен само със сноби и еснафи, способни само на ограничено мислене, които се интересуват само от това какво ново са си купили. Така че не ми говорете за някакви символи. Бургас има потенциал да бъде ако не втори, поне трети град в страната /след София и Варна/. Обаче този потенциал е материален, когато се опре до интелектуалния такъв, загиваме. Затова е най - добре да си траем в проинциалната кочинка, защото не можем да произведем никакво значимо събитие. Тва е. 

veselin написа на 31.10.2008 г.:
Закъснял си fresh!, на първия етап от анкетата за символ на Бургас можеше да се предлагат обекти. Сега вече е финалния етап, каквото е предлагано, това е.

fresh! написа на 31.10.2008 г.:
Не дупката, а старата сграда трябваше да е символ на Бургас!! Тя толкова дълги години се бори за това си право!! А и колко други такива сгради имаше до съвсем скоро в града ни (зад В.Априлов, Металното училище в М.Рудник, на ъгъла на Гладстон и Фердинандова)! Бургас е града на сградите фантоми!!!А повечето предложения за символ са абсурдни:1. Кирил и Методий? Дублираме Варна2. Общината - не е кой зне какво строително произведение!3.Адриана Будевска - до скоро беше в окаяно състояние!4.Часовника - да, но да го махнат тоя и да сложат някой нов, наистина впечатляващ. Символ е на поколения бургазлий5. моста - само той е уникален за града ни, но наистина иска малко да се постгне. А и до него направиха нови стълби и паметник, така че има фацаАз имам обаче друго прдложение! Символ на града да е Чайката (или гларуса?). Най-добре представя имиджа на града - море, спокойствие, морски залез, безгрижност. Помислете!

Mimi написа на 14.10.2008 г.:
Наистина дупката в центъра трябва да е символ на града . Няма такъв град като Бургас - толкова селски ! Ако бях хакер щях да поставя във вече готовия  сайт за " символ на Бургас " тази дупка и съм сигурна , че щеше да спечели 1-то място .

auditt написа на 09.10.2008 г.:
Няма друг град с такава "красива" дупка на центъра.Няма спор,това е символа на града.Къде да гласувам за  нея? ::)

chany написа на 06.10.2008 г.:
Според мен символ трябва да стане "[color=red]язвата"[/color] на пл.Тройката.Не може заради лични интереси градът ни да бъде токова сив и скучен. >:(

komatsu написа на 18.09.2008 г.:
spored men MOSTA do kolkoto mi e poznato po chernomorieto drug takav golqm most po chernomorieto mai nqma ama ako shte go izbirame nema da e losho i malko da go po stegneme che e nemam dumi

Администратор написа на 16.09.2008 г.:
Кой трябва да е символът на Бургас? Можете да избирате от официалните номинации, които пуснаха от Община Бургас: # Театър "Адриана Будевска"# Арменската църква# Сградата на Община Бургас# Храм-паметник "Св.Св.Кирил и Методий"# Къща-музей "Петя Дубарова"# Мостът# Галерия "Петко Задгорски" В Burgas24.bg си позволихме да пуснем анкета на главната страница, в която също може да гласувате за своя фаворит за символ на града. Също така добавихме още една опция "Часовникът", тъй като много читатели ни сигнализираха, че той неправилно е пренебрегнат сред официалните номинации.Тук имате възможност да обсъждате кой според Вас трябва да е символът на града ни и да споделите своя фаворит сред номинираните или извън тях.


ВХОД за регистрирани
E-mail / Потребителско име
Парола
запомни ме на този компютър
забравена парола

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: