Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Бургазлии на линия:

Бургас

Трябва да сте регистриран потребител и да се присъедините към групата, за да може да оставите мнението си.
Каква е причината за толкова много бомбени сигнали в училищата?
moruna написа на 25.01.2009 г.:
Защото пиклите и пиклювците много са се разглезили и не вземат училището насериозно ... жалко наистина ... добре поне че започнаха вече да ги засичат и хващат ...

dre_8 написа на 21.10.2008 г.:
Причината е в лошото възпитание на учениците или изобщо липсата на такова. Аз намирам отговорни за това родителите-защото стремейки се да градят кариера,или мислейки основно за себе си, забравят че имат деца за възпитаване. Нека не се лъжем-повечето родители си мислят, че като изпратят децата си на детска градина, а в последствие на училище, като им осигуряват храна и дрехи и са изпълнили родителските си задължения. Само че мноооого грешат!Писна ми всяка сутрин и всяка вечер пътувайки с градския транспорт да слушам какви ли не цветущи изрази, псувни и какво ли още не от гримирани и "натокани" 12-13-14 годишни пикли, на които съвсем очевадно им липсва елементарна култура или както се казва "първите седем години".

burgas056 написа на 21.10.2008 г.:
Каква според вас е причината за зачестилите бомбени сигнали в училищата в Бургас напоследък? Вижте в темата в сайта колко много сигнали има само за последните няколко седмици:https://www.burgas24.bg/novini/topics/57634.html


ВХОД за регистрирани
E-mail / Потребителско име
Парола
запомни ме на този компютър
забравена парола

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: