Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Бургазлии на линия:

Бургас

Трябва да сте регистриран потребител и да се присъедините към групата, за да може да оставите мнението си.
Само на мен ли ми е мъчно?
grui4o написа на 10.04.2009 г.:
аве човече ти дилър на къщи ли си какъв си и защо ни занимаваш с такива дреболии Бургас загива обезличава се и духовното богатство на града заминава на кино за какво говорим за какви вип и други комплекси ми говориш виж улиците парковете мизерията която оставят след себеси прекрасните бургазлии за това става дума че не беше така че всичко беше много по приятно и уютно за живеене

зот написа на 10.04.2009 г.:
да ви кажа само за информация,относно VIP комплекса Съни Хил,че такова качество в Бургас  няма и наистина си е VIP.Абсолютно всичко е изпипано до най-малкия детаил-озеленяване,алеи,поливни системи с капково напояване,паркоместа,а и самите сгради са невероятни и луксозни,даже има и видеонаблюдение.Чисто,приятно,спокойно...Да живееш на такова прекрасно място си е направо супер.И цената до колкото знам не е толкова висока а се движи около 650е на кв.м. и не се е променяла,което си е направо евтино за такова високо качество и стил.

karambol написа на 27.03.2009 г.:
Напълно съгласен, винаги съм бил с двете ръце, че и с двата крака за връщане на задължителното регистриране по местоживеене, където работиш и живееш е редно да отиват парите ти, за да допринася всеки жител с по нещо за просперитета на града в който живее, както и за управление на федерално ниво и всяка община да прибира всичко, което произвежда. Така мързеливците от Враца, Варна, Лом и мн други няма да лапат парите на София, Бургас и Стара Загора, а ще започнат да се борят за оцеляване. Не може 2-3 общини да изхранват цяла България, а в крайна сметка точно тези въпросни общини да са супер орязани откъм инвестиции, особено Бургас и Стара Загора. Тези градове в нормална държава щяха да са богати, развити и красиви, но заради гадни министърчета от гагаузия, паричките отиват там, а и не само.

grui4o написа на 25.03.2009 г.:
ei meduzi li kvi ste komatcita  темата май беше съвсем друга какво значение има какъв комплекс ще се строи стига се е строило не мислите ли че малко трябва да спрем тази експанзия от строежи и т.н. не може да си проврът майките количките от коли във Възраждане щото тророарите са пълни с коли не само бургаски номера за какво ти е този комплекс в меден рудник аз лично по се бих гордял ако можеше децата пак да си играят в боровата горичка и дядовците да си пълнят вода от там но не, изчезна това нещо и  и е на път да се насели с поредните отрепки от провинцията щото няма работа при тях ам ида работят мен какво ме ебе че видин и враца били зле и данъците на бургазлий отиват там за техните улици и техното осветление вместо да си остават тук трябва така д адеистваме че парите на града да с иостават тука и да се съхранява духа на Бургас.Задавате ли си тези въпроси.

meduza написа на 24.03.2009 г.:
Сега да ти отговоря. Никога не съм се изтъквал като по-умен,от който и да било във форума, това че съм наясно с някои неща не ме прави по-умен. Обичам да говоря с факти а не празни приказки. Да корените на някои дървета са надигнали тротоари, но главния виновнок за разбитите плочки са неправилно паркиращи автомобили и това може да го види всеки с очите си. За тази и още една детелина чувам приказки не от 13г. а от преди 25г., но това не значи, че ще станат (естествено дано станат). Да знамго този ВИП-комплекс, 4 блока на поляната и нищо. Кое му е ВИП? Че и комплекс? За него пък от преди колко години съм слушал, че ще се строи! Който и да управлява трябва да има критика за да се случват нещата. Вярно хвана ни криза, отделно бяха спрени пари от европрограми, за което ме е яд, защото от много-години насам не сме имали толкова амбициозен кмет. Това,че съм влязал в спор с теб или някой друг,не виждам нищо лошо. В спора се раждат идеите.

komatsu написа на 24.03.2009 г.:
истината е медуза е че пиша това което чувам за тази детелина се заговори неколко месеца след като писах това съобщение .Е да проекта за тази детелина е още от преди 13 години но години не беше споменавано за това . А що се отнася до VIP комплекса е част от него е факт има 4 блока постоени вече те са до 136 блок в Меден рудник името на обекта е Съни хил цена 1000EUR квадрата но съгласи се никои неможа да предвиди тази криза която настана.А нали знае че без пари никои нищо  не прави

meduza написа на 24.03.2009 г.:
прясно прясно бургас до 3 години околоврасно ще почва от старата вече не съществуваща зеленчукова борса мост през блатото и ще заварши с детелина на светофара за созополПарва фаза детелината на светофара за созопол втора фаза моста Камацу ще видим дали ще стане нещо?????molqte neme pitai che ako znesh oshte kolko neshta znam 6e se shashnesh i posle kato gi kajat ne6tata po tv-to she si kajesh az tva veche go znam i nema ti e interesno samo shte ti kaja oshte edno neshto borovata gorichka v m.r. stava vip kompleks vlizaneto samo s pokana Ти си верния избор - Камацу

meduza написа на 24.03.2009 г.:
цитат от изказване на komatsu от 23:26 / 23.03.2009 г.:
emi  prosto trq da izdigmen kandidatura na nekoi ot foruma  i da ni poopravite malko che drugite nemogat az predlagam tova da e MEDUZA  :-* vervam v toq chuvek toi she ni opravi
Ти може да спреш да се правиш на интересен,защото ставаш смешен. Погледни си по-старите постове в някой теми и виж дали се е осъществило поне нещо от това, което казваш, че общината ще направи за града. Издаваш се, че си един от тях (община Б-с) или служител на фирма изпълнител наобщински поръчки. И моляте престани да пишеш на "шлиокавица", имаме кирилицата. Ако не знаеш азбуката, ще ти е напиша.P.S.Крайно време е "Админа" да се намеси.

mitkybs написа на 24.03.2009 г.:
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

komatsu написа на 23.03.2009 г.:
emi  prosto trq da izdigmen kandidatura na nekoi ot foruma  i da ni poopravite malko che drugite nemogat az predlagam tova da e MEDUZA  :-* vervam v toq chuvek toi she ni opravi

smart62 написа на 23.03.2009 г.:
какви бяха тези джобове  не, че навсякъде по света не е така, но все пак има някакви граници  при нас влизат в политиката за да влязат в управлението и тогава.....пей с ръце!!!

grui4o написа на 23.03.2009 г.:
защото дребни душички и мошенници управляват града забравят за какво са там гледат свойте интереси не мислят за гражданите а през това време лщбимият ни град се напрълни със селяни и турци от балкана и от цялата провинция и се чудим защо е мръсно и разбито трябва скоро да вземем мерки да възроптаем срещу тая простотия която се шири ние сме гостоприемни хора не е проблем ни който идва да живее тук тябва да спазва бургаските правила да живее с ритъма на града и да подържа магията на БУРГАС

mitkybs написа на 23.03.2009 г.:
а че искат да напълнят гушките и джобчетата с мръсни парички

meduza написа на 20.03.2009 г.:
На всички ни е мъчно, но всичко остана в спомените (преди 1989г.). От тази година на сам никой не е доказал, че може да се справи с каквито и да е проблеми в държавата. Проблема не е, че немогат.....

karambol написа на 19.03.2009 г.:
Само на мен ли ми е мъчно за града? Само на мен ли ми е писнало от буклуци, дъвки и фасове по земята и си ги изхвърлям в определените места? Само аз ли обеснявам с усмивка и гордост, че съм местен на гостите на града като ме попитат как да стигнат до  еди къде си? Какво стана с бургаския дух? Къде отиде? Мъчно ми е, но факт. Градът бавно, но сигурно се превръща в сив и отблъскващ индустриален пейзаж. Жалко, за красивото море и голямата ни плажна ивица, лековити солници и пясъци, защитени влажни зони и хиляди защитени видове. Жалко и за духът на бургазлии, за всички поети, музиканти, актьори, фотографи, режисьори и т.н. и т.н. все хора на изкуството, които дори за празниците не приемат поканата на кмета да се върнат в родния си град. Вече имам чуството че съм единственият, на когото му пука ужасно много за този град. Къде е зеленината? Къде е светлата и приветлива морска градина с красиви алеи?  Ако някой знае, да ме опъти, моля?  :-[


ВХОД за регистрирани
E-mail / Потребителско име
Парола
запомни ме на този компютър
забравена парола

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: