Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Бургазлии на линия:

Бургас

Трябва да сте регистриран потребител и да се присъедините към групата, за да може да оставите мнението си.
Кой се грижи за чистотата на плажа
stela написа на 14.06.2009 г.:
А след капаните и голите баби какво правим?Щото и за там си има хора,нали се сещаш.(нямам предвид гейчетата,макар че и те са хора)Честно казано предпочитам Ваклин там да си сложи чадърчетата,ама както ме е срязала Slavena:"Нямаш право на мнение!"

vlatan написа на 14.06.2009 г.:
[color=red]
цитат от изказване на stela от 11:51 / 14.06.2009 г.:
Да бе,някой може ли да обясни по-обстойно  докъде по-точно се простират правата на концесионера и какви са задълженията му?
[/color]Мисля че с този въпрос трябваше да започнеш  ;) :D ;D Колкото до основната част на плажа( от моста до капаните) е доста прилична,направо си е супер. Е без платени чадърчета, капанчета на пясъка не става, пък и на нашия плаж направо липсват, виж какво става по другите по Черноморието.

stela написа на 14.06.2009 г.:
Да бе,някой може ли да обясни по-обстойно  докъде по-точно се простират правата на концесионера и какви са задълженията му?

mitkybs написа на 14.06.2009 г.:
Ами би трябвало да се грижи самия концесионер или ако плажа не е даден на концесия остава в ръцете на държавата .. Тогава това става работа на държавата . Но както всички знаеме , ако чакаме на нашите управници мамата си трака  :D

stela написа на 14.06.2009 г.:
Да.Ако на плажа след себе си чистят толкова хора,колкото се въртим в този форум,спукана ни е работата.До есента ще затънем в смрад :D

stela написа на 13.06.2009 г.:
Вчера беше открит сезона на бургаския плаж.Доколкото виждам от табелите,отново Ваклин Стойновски е концесионер.Лошо няма.Има нововъведения,които е направил отпреди 2-3 год.и които си тежат на мястото.Обаче днес ми се наложи да заведа тригодишната си племенница на плаж и понеже"шило в торба не седи",за да я поизморя,я поразходих по брега в посока солниците.Мръсотията е ужасяваща(веднага след като подминеш Евиния плаж).Бутилки,найлони,опаковки от кроасани,солети,десерти и какво ли още не,фасове и други боклуци.Това,разбира се,говори най-вече за културата на средностатистическия бургазлия,обаче кой все пак се грижи за чистотата на този плаж?


ВХОД за регистрирани
E-mail / Потребителско име
Парола
запомни ме на този компютър
забравена парола

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: