Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Бургазлии на линия:

Бургас

Трябва да сте регистриран потребител и да се присъедините към групата, за да може да оставите мнението си.
Най-добрите легнали полицай в Бургас
mitkybs написа на 05.09.2009 г.:
Това е за цяла България не за Бургас конкретно

komatsu написа на 05.09.2009 г.:
извинява но просто бургазлий немогат да кара те не геледт знаци .90% от случите който аз съм въждал и пресъствал шофиорите в бургас карат по памет те можеби и не позават и знаците .Така че караите и гелдайте знаците

stela написа на 05.09.2009 г.:
Аз спирам,приятелю.И недей да поставяш всички шофьори под общ знаменател,защото този форум се чете и от млади хора и бъдещи водачи на МПС и даваш лош пример!

komatsu написа на 04.09.2009 г.:
че кои спира на стоп в наши дни аи спиране в бургас го имат за намаляне

Камен Господинов написа на 04.09.2009 г.:
Камерата е най-доброто решение, дано в Пътна полиция им стигнат парите да ги купят и монтират. По едно време се бяха "засилили" да оборудват рисковите места, но май им мина мерака.Колега Комацу, легналия полицай трябва да ме накара да намаля, не да спра. Ако трябва да спра, да сложат знак STOP. Не виждам причина да минавам върху гюлета и други друсащи препятствия само защото Пътна полиция не желае да се справи със "състезателите" и с незнаещите правилника (т.е. покупко-продажбата на шофьорски книжки).

stela написа на 03.09.2009 г.:
Това е вярно,поне на три месеца веднъж посещаваме Варна заради очната клиника на доц.Георгиев,която се намира в самия център зад катедралния храм на "Попович".В центъра дупките са ужасни.Ужасна инфраструктура,хаос на кръстовищата,сфетофарната уредба е истински ужас,направо създава работа на врачките.В това отношение Бургас си е направо рай.И аз съм шофьор и мога да кажа,че в последните 2-3 години нещата определено се подобряват.Има още много да се желае по отношение на тапите по възловите кръстовища и отпушване на движението,обаче и Хари Потър да дойде,няма да може да го оправи по магически начин.Този батак ще иска поне 5 години яка работа(и съвестна)за да се изведе движението от центъра  в периферията на града.Както си му е реда.И продължавам да съм почитател на камери по кръстовищата.

komatsu написа на 03.09.2009 г.:
Izvinqvai kamene no ako minesh na parva vurhu tqh i predvaritelno namalish a ne v momenta kogato legnaliq policai e na 1M pred tebe da napiesh spirachkite legnaliq policai nqma da prechina da vodish kolata si Na  maisto a samo dupkite mejdo drugoto bqh minalata sedmica v Varna vqrvaite mi nie tuka v burgas prodto mqmame dupki tam sa trapove ot porqdaka na 15- 25sm. dalbochina

stela написа на 03.09.2009 г.:
Аз живея в блока до легналите полицаи в "Изгрев",до"китайския"(дето вече не е китайски :))Искам да кажа,че ако ще и половин метър високи  да ги направят,за да се използва пешеходната пътека(тип зебра!),човек трябва да е факир,за да се промуши между профучаващите коли.Ако общината сложи една камера на тези легнали полицаи и една на надлеза между "Изгрев"и "Зорница"(там масово се преминава на червено),КАТ и полицията ще си спретнат годишния бюджет от глоби.

Камен Господинов написа на 03.09.2009 г.:
Най-подходящите легнали полицаи са от асфалт. Всички други материали са или неподходящи или некачествени. Целта е намаляване на скоростта а в действителност създават работа на автосервизите да ремонтират ходова част. Сякаш лошите пътища са недостатъчно и ни слагат допълнителни препятствия.

komatsu написа на 03.09.2009 г.:
За мен най-добрия легнал полицаи е този в к-с Изгев до китайския но мисля че вие имате и по добри предложения .И споделете каде още бихте желали да има легнали полицай или такива който съществуват но са много малки и не вършат работа


ВХОД за регистрирани
E-mail / Потребителско име
Парола
запомни ме на този компютър
забравена парола

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: