Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Бургазлии на линия:

Бургас

Трябва да сте регистриран потребител и да се присъедините към групата, за да може да оставите мнението си.
Според вас нормално ли е Бургас да има своя епархия?
sveti dimitar написа на 30.03.2010 г.:
Срам, Вие от Бургас сте два пъти по-големи от Сливен! Успех!!!

химик написа на 15.03.2010 г.:
Да действително трябва да се отделим от сливенската епархия обаче процеса е много труден.Първо трябва да стане на църковнонароден събор на който обаче гражданите(миряните) да имат думата, а това не е изгодно на архиереите тъй като личните им интереси ще се нарушат.Акула става въпрос за пари ,а не за кумонизъм.Просто никой няма да позволи заради един град колкото и голям да е да рискува да загуби сигурните си позиции(и финансови и влияние).Трябва ние миряните да стачкуме или да протестираме по някакъв начин всички та нещата да мръднат иначе те ще си правят тайните събори в Рилския манастир ,а нас Бог да ни пази.

АКУЛАТА1919 написа на 13.03.2010 г.:
Бургас и областта трябва задължително да се отделим от синода на Максим и да се придържаме към алтернативния синод.Първо хора като Максим и владиците му,всички до един принадлежат към комунистическия репресивен апарат.90 на 100 от тях са с офицерски чинове от бившата Държавна Сигурност.Е тогава какво правим в техния синод?Няма какво да ги питаме.Отцепваме се към Алтернативния синод и си правим наша Бургаска епархия,в рамките на същия този Алтернативен синод.

stela написа на 13.03.2010 г.:
Моите уважения на Сливенския владика Йоаникий,но винаги съм се питала защо точно Сливен?Ако питате мен,бургаският отец Иван Драгнев от "Иван Рилски" си е точно за тази длъжност!Никога няма да ни разрешат обаче.Да сте виждали куче да пусне кокала?

Вяра Пилидова написа на 13.03.2010 г.:
Да напълно нормално е такъв голям град,като нашия да има самостоятелна епархия,а като се има предвид,че Бургаска област е по голяма трябва да сме отделна епархия.

meduza написа на 13.03.2010 г.:
Абсолютно, нормално е.


ВХОД за регистрирани
E-mail / Потребителско име
Парола
запомни ме на този компютър
забравена парола

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: