Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Бургазлии на линия:

Здраве

Трябва да сте регистриран потребител и да се присъедините към групата, за да може да оставите мнението си.
има ли кадърни кардиолози в бургас - не добри
blackadder написа на 19.12.2008 г.:
Др. Конярова не знам защо не сте я споменали все още. Изключително внимателна и компетентна. Дано не прозвучи като реклама ама ще я намерите в Поликлиника Бургас, срещу хотел Космос. Успех! От личен опит го казва, не че съм чул отнякъде.

diksi написа на 09.12.2008 г.:
Не в Бургас няма нито кадърни нито добри кардиолози,д-р МАРИНОВ е ужасно некомпетентен ,а никому не пожелавам да попадне  в отделението което се води от д-р Орханкалиева.Отивайте в София или Пловдив .Ние нямахме това време за реакция и затова от 1,5година  нямам вече баща. :'(

Марко Бонев написа на 25.11.2008 г.:
[color=maroon][/color]Пробвай се при д-р Каспарян, от не малко хора чувам, че освен, че е млад и внимателен е и кадърен! Успех!

chany написа на 23.10.2008 г.:
Mejdu drugoto ot komentari s poznati i priateli iskam da pohvalia d-r Zekidis.Za nego sam chuval samo dobri otzivi kato spetsialist i ot malkoto lekari, koito ne si iskat pari a naistina si varshat rabotata savestno i profesionalno.

chany написа на 20.10.2008 г.:
Az bih popital ima li kadaren lekar v Bourgas v kakvato i oblast na meditsinata i da raboti toi.SHte se radvam iskreno ako ima takiva. ??? ???

mak60 написа на 20.10.2008 г.:
включете се към темата и направете реклама или антиреклама на имена от кардиолозите в бургас  които са кадърни , а не добри както се изразяват някой - това означава не да има хора пред кабинетите  а дали действително са такива т.е дали диагнозите им се потвърждават в София  и т.н и дали владеят лечението на болничната и доболничната помощ


ВХОД за регистрирани
E-mail / Потребителско име
Парола
запомни ме на този компютър
забравена парола

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: