Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Бургазлии на линия:

Бизнес

Трябва да сте регистриран потребител и да се присъедините към групата, за да може да оставите мнението си.
Проекта "Супер Бургас" - истина или лъжа ?
smart62 написа на 24.03.2009 г.:
Здравейте! С много голям интерес чета коментарите Ви. Да се надяваме, че всичко хубаво за нашия град предстои, защото от това което се случва досега...цък! mitkybs много ми харесва това което казваш, но не съм сигурен дали тези които ни управляват мислят така. Поне от това което говорят и "правят" се вижда точно, че се изживяват като собственици на града...

mitkybs написа на 23.03.2009 г.:
ОУП-а е пълна трагедия , и преди съм го казвал много пари ще си поделят някои хорица за сметка на другите (гражданите) . Но защо така се полу4ава , може би защото бургазлии са прекалено добри и мекошави хора ,но аз мисля 4е след като нещо е казано и обещано със срокове пред цялото общество след това обществото трябва да следи за всяка една нередност за да не бъде измамено , все пак това е град в койото живеем вси4ки ние и той си е наш ,а не на тези които го управляват :) 

meduza написа на 20.03.2009 г.:
Kombayner - за жалост си прав :(

Kombayner написа на 20.03.2009 г.:
        Има една основна причина Бургас да изостава в такива   инфраструктурни проекти и тя е съществуването на т.н.'ос на нестабилност"  по линията София-Пловдив-Стара Загора-Сливен-Бургас.  Това са общини с опозиционни кметове и общински съвети.Ако им се одобрят проекти ,как Партията-кърмилница ще си прибере комисионните?!-ето,това е фундаменталния въпрос.Това е причината:       -автомагистрала"Тракия" още да не е стигнала до Бургас/и в близките 5 години това няма как да стане/,а за"Черно море"не се и говори;       -Бургас да няма обходен път за Южното Черноморие и целия трафик да минава през градските ни улици/а моста над Н.Павлов скоро може и да се срути-не е ремонтиран скоро/      -Детелината на кръстовището за Созопол-Меден рудник е мираж,и "тапите"за града днес в 8.30 часа стигнаха до селото...       -Бургас да няма Общ устройствен план/за разлика от Варна,които си оплетоха кошничката и ОУП-а им е качен даже на сайта/.Нещо повече-дори фирмата -изпълнител още не е ясна ,защото се водят съдебни спорове..    А ние мечтаем за Супер Бургас???       

auditt написа на 20.03.2009 г.:
B нашият град,проекти много....Ама само проекти си остават.То не бяха небостъргачи,подземни паркинги,красиви магазни(на мястото на дупката) супер-стадиони....Учудвам се на оптимистите,за осъществяването и на този проект...

Kombayner написа на 20.03.2009 г.:
          Още по темата"Най-големия мол" азбях скептичен,че такова грандиозно строителство е възможно в града ни.Сега отново ще повторя,че идеите са добри,но дълго време ще си останат на книга.

mitkybs написа на 20.03.2009 г.:
именно ... споделям същото мнение като твоето

karambol написа на 19.03.2009 г.:
Аз вярвам, но не в грандиозния вариант на Павел Маринов (за съжаление). Защо ли? Бургас печели европроекти след европроекти и не си мислете, че това е кой знае колко трудно да се направи. Така или иначе се прави нов градоустройствен план. Просто ще обособят някоя нова зона, градинка, най-много, казвам наааай-много да изпълнят плана пристанището да бъде със свободен достъп и да стане и пасажерско. Нищо повече, не вярвам и с очите си да видя. За пореден път ще ни замажат очите, както с години се е правело в нашият мил, роден град...

viko написа на 19.03.2009 г.:
То за доста работи само се приказва,но ако стане ще е мн добре за бургас

mitkybs написа на 19.03.2009 г.:
Лично аз да ви кажа до този момент нищо не съм видял да се прави по този въпрос ... много силно вярвам че това няма да стане !


ВХОД за регистрирани
E-mail / Потребителско име
Парола
запомни ме на този компютър
забравена парола

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: