Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Бургазлии на линия:

Национална политика

Трябва да сте регистриран потребител и да се присъедините към групата, за да може да оставите мнението си.
Наглостта на Ахмед Доган - да сложим край FOREVER
stela написа на 27.06.2009 г.:
А бе,това е образно казано!И аз имам само една баба на 94 год.,която даже и да можеше да отиде до урните,щеше да гласува за "Царчето"(и досега с умиление разказва за "царско време").Нито пък майка ми и баща ми гласуват за БСП.В това съм повече от сигурна :) :) :)Исках да кажа,че основният електорат на комунягите са хората над 70 год.Обаче ми идва да убивам като слушам пенсионерите в автобуса например да се възхищават на Георги Кадиев какъв перфектен икономист бил(цитирам подслушан разговор).Ей такива хора,които пускат бюлетина за тях,наливат вода и в мелницата на Доган.Нали не сте забравили,че досегашното правителство беше с мандат на ДПС (Ахмед Доган), с премиер Сергей Дмитриевич?Дали историята няма да се повтори след 1 месец?Какво се чудите тогава,че Доган казал:"Аз съм властта"?

Веселин Пд написа на 27.06.2009 г.:
Макар да съм съгласен до някъде с по-горе написаното, ми се вижда малко крайна мярката криенето на личните карти. За съжаление от прародителите ми остана само едната ми баба и не мога да си представя как ще й причиня нещо подобно. При мен няма и нужда, защото тя никога от 89-та насам не е гласувала за БСП и не ги е подкрепяла, но дори и така да беше не мисля, че бих могъл да направя нещо подобно. Все пак изпитвам огромно уважение на първо място към нея и не мога да направя нещо подобно. Освен това смятам, че е най-добре ако успееш да убедиш даден човек в нещо вместо на сила или по друг подобен начин против волята му да го постигнеш. Все още изпитвам затруднения да убедя майка ми, че трябва да гласува, но мисля, че Доган ми помогна доста този път.

stela написа на 27.06.2009 г.:
Браво!На място и много точно казано!Нали ви казах в предишен пост-на 5 юли скрийте личните карти на бабите и дядовците си.Те вече няма за какво да гласуват.С риск да повторя Vlatan,тяхното време е минало,може и моето да минава вече,но искам да виждам надежда в очите на 17-годишната си дъщеря,а не примирение.

vlatan написа на 27.06.2009 г.:
Вчера, минавайки през пл. Тройката около 20 ч. течеше някаква странна предизборна кампания на БСП- "Презареждане". На фона на техно музика с проф. DJ се поклащаха 20 (наемни) активисти млади момиченца около 15 г. и в дъното обектите на кампанията - БАБИ на 70-80г. с червени балони гледащи с огромен интерес. Направо не знаех как да реагирам- да се смея ли да плача ли?? ;D ;D ??? ???Това е електоратът на БСБ - не става въпрос за нашите майки и бащи , а за нашите баби, прабаби дядовци, прадядовци. С цялото ми уважение, към тези хора, за труда им, за всичко което са направили, но до тук. Те живеят с миналото, и до безкрайност могат да те убеждават колко добър и справедлив е бил живота на хората. Да ама не беше,и тогава за едни можеше,а за другите многото не, и тогава се хвърляше прах в очите на хората, да са заблудени, а тези които се бонтуваха изчезваха....Това е проблема - премирението,послушанието на хората насадено през годините от комунистите, а сега и у турския етнос от ДПС. Този етнос е третиран феодално, създаден му е култ към личността на лидера- Ахмед Доган, за когото той е богоизбран и това не подлежи на съмнение.Третиран е със заплахи,следен е, и инакомислещите биват ликвидирани. Нищо ново под слънцето, за жалост....И ако не се вземет мерки това ще се случи и с нас, съвсем скоро и ние ще сме като мишки и ще си общуваме само с мимики..като преди.

stela написа на 27.06.2009 г.:
Позволявам си да се присъединя към призива на Vlatan.Гласувайте!!!Агитирайте и тези,които са около вас да гласуват!

nikibs написа на 26.06.2009 г.:
И едно допълнение ако ми разреши Vlatan :Помислете си ХОРА гласуващи за БСП ....... за кого всъщност гласувате след като вашите ,,ПАТРОНИ,, са ортаци с Доган ......

vlatan написа на 26.06.2009 г.:
"След тези думи на Ахмед Доган България и българските граждани не бива да бъдат същите. Защото наистина вече не само аз, а всички би трябвало да сме наясно, че не сме живели и не сме били управлявани по законите и правилата на демокрацията и европейските норми.Доган каза, че просто обяснявал технологията на властта.Така е, но пропусна да каже, че това е технологията на властта на едно феодално общество с крепостно зависими индивиди, гласоподаватели и партии във васална зависимост, чиито депутати нямат власт, а също и излъчените от тях правителства, министър-председатели, вицепремиери, министри.Друга е задачата сега. Една партия вдига лозунг „Да си върнем България".Не, първо трябва да си върнем демокрацията! А когато си върнем демокрацията автоматично си връщаме и България.И големия шанс за това са парламентарните избори. На тях ще се разбере дали гръбнакът на българския народ е вече пречупен, дали сме стадо овце, както твърди Татяна Дончева или в кръвта ни още кипи кръвта на Аспарух, Крум и Калоян.Призовавам онези петдесет процента от българските граждани, които не гласуват разбирайки акта си като форма на протест, този път да сторят."

ZLATINA написа на 26.06.2009 г.:
С това си изявление "Сокола" показа какви нокти има.Крилата които бе разперил и кръжеше ми се струва че се свиват.Стига са ни глозгали то неостана нищо по нас..То земи ли не се изкупиха ,хотели ли не се вдигнаха и колко и колко...Единственото нещо което зависи от нас е да променим мисленето си.Тези капаци които сме сложили ,крайно време да ги махнем.Време има за да прогледнем и встрани.ХОРА този път парчетата от баницата нека останат за нас.

stela написа на 26.06.2009 г.:
И,между впрочем,не само Доган трябва да се махне от парламента,а и тези,които го създадоха-децата на бившите комунисти.Защото именно те позволиха да бъде създадено правителство с мандата на ДПС.Срам  и позор!Още един мандат и ще поискат Кърджали или Руенско като автономия.Това харесва ли ви???И нищо чудно комунягите да им го позволят,"за да се запази етническия мир в България"-отровата,с която ни тровят вече 20 год.,спекулациите на Доган,че,видите ли,само той бил в състояние да запази този етнически мир...

stela написа на 26.06.2009 г.:
Какво ще ми кажат сега тези,които 1 месец ме плюят заради постовете ми и едва ли не ме изкарват туркофоб,а аз не се уморих да повтарям,че не мразя турците като етнос,а ДОГАН и гадната му философия.А сега гледайте,слушайте и се наслаждавайте!Продължавайте да си пускате клипчето,въртете си го и си го слушайте.Може на някои да им уврат дебелите глави и да разберат,че можем да унищожим този боклук само и единствено,ако 100% от българите си направят труда да отидат до урните!

Tarikat написа на 25.06.2009 г.:
Българи, отделете 10 минути от времето си на 5 юли и гласувайте, за да се махне тоя боклук Доган от парламента!

тодоров403 написа на 25.06.2009 г.:
Наистина ние сме си виновни и никой друг.Доган си оплете кошницата,а покрай него и нашите политици.А българският народ е  напът да облагоденства пак него и същите политици,не с друго,а със своето безразличие по отношение на изборите.Не мога да разбера,защо една голяма част от младите хора не разбират нуждата  от това да гласуват,защо не могат да проумеят,че по този начин стават подръжници на Доган.Според мен един от начините този човек да бъде спрян е именно по-голямата активност на изборите.Въпреки,че гражданите с български произход намаляха съществено,едва ли са по-малко от тези с турски произход и просто трябва да отидат до урните и да пуснат своя вот.Хора не си стойте вкъщи!Излезте и гласувайте!Наистина е важно!Това е начина да спрем До ган и компания,защото и българските продажни политици са в неговия кюп.Трябва да им покажем,че така повече не може.Да им покажем,че не сме овце.

Веселин Пд написа на 25.06.2009 г.:
Ако случайно някой го е изтървал, нека се "наслади" на следното видео:[flash=450,403]http://i47.vbox7.com/player/ext.swf?vid=485e2216[/flash]

ZLATINA написа на 25.06.2009 г.:
Цялата вина е в нашия алчен манталитет.Защото нямаме наяждане .Когато ни обещаваха че ще се промени изцяло живота ни,и да гласуваме за да променят нашия и на децата ни живот-ние им повървахме.Но като си промениха техния живот и този на техните поколения искат пак да им повярваме.И така ние спряхме да гласуваме.Но ДПС и най-големия стратег Г-н Даган използваха момента на тъй желания преход да направи своите сараи.И се питаме .Кой е виновен ?А ми ние.Както има една стара приказка -за баницата...и този който я изял.

vlatan написа на 25.06.2009 г.:
Доган: Аз съм властта, а ДПС е бацил“Аз съм инструментът във властта, който разпределя порциите на финансирането в държавата. Искам да сте много наясно с този въпрос.” Който го дразни това и иска това да престане, нека драсне по някой ред. Да разбудим позаспалия БЪЛГАРСКИ народ, да спрем оядените от влас и пари !!!!P.s. речта на Доган в село Кочан е пусната навсякъде в нета

Страници:Предишна1 2


ВХОД за регистрирани
E-mail / Потребителско име
Парола
запомни ме на този компютър
забравена парола

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: