Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Бургазлии на линия:

Местна, бургаска политика

Трябва да сте регистриран потребител и да се присъедините към групата, за да може да оставите мнението си.
Божидар Димитров ли е точният кандидат за ГЕРБ в Бургас?
meduza написа на 17.06.2009 г.:
По тази твойта логика ( приказката,разказана от дядо ти) трябва да ни управляват все едни и същи, на мен ми напомня на едно не далечно минало. Поглеждайки назад във времето виждаме, че две от управляващите партии ( БСП И ДПС) ни управляват няколко мандата и развитието на държавата не е мръднало изобщо. Те в интерес на истината ни управляват децата на предишните от БКП, но 20г. не им стигат да се ''наядат'' ( да крадат ).

stela написа на 17.06.2009 г.:
Не си ми чел внимателно постовете.Споменах,че най-добрите ми приятели са етнически турци.Най-добрите.Скоито контактувам ежедневно.Споменах също и че те не гласуват за Доган.Влез в темата за джамиите и прочети какво точно мразя.Изместваш темата,а тя,между другото е актуална.

stela написа на 15.06.2009 г.:
Е,как да го направиш това силно мнозинство,като в дясното пространство ще си издерат очите!Даже и да успее ББ да ги консолидира срещу себе си,та да се обединят като обща сила и след изборите да натикат БСП и ДПС в ъгъла на парламента,те ще поставят такива условия,че нищо чудно да стане като миналия парламент-накрая мандат на ДПС и поредната сюрия ибрикчии за Меди Доганов

stela написа на 14.06.2009 г.:
Не ми харесва този начин на разсъждение.Когато падна бай Тошо бях на 19.Изпълнена с надежди.20 год. чакам.Половин съзнателен живот,ако приемем,че средната възраст е 75.Отгледах си детето с надежди.Идва време и то да гласува.Обаче аз,понеже съм тъпа и упорита,продължавам да гласувам и да се надявам.Какво чакате,съзнателни граждани на България?Всички проблеми идват от ниска избирателна активност.Ако наистина искате нещо да промените и да изметете добре познатите боклуци и признати кавали от парламента,сега му е времето!Знаете за кого ще гласуват нашите баби и дядовци,че и майки и бащи.Просто в деня на изборите им скрийте личните карти и ВЪРВЕТЕ ДА ГЛАСУВАТЕ ВМЕСТО ТЯХ!!!!

stela написа на 14.06.2009 г.:
Браво на теб!Най-нещо свястно да прочета като мнение! :)Да проагитирам младите хора да гласуват е смисълът на живота ми!А сега има и за кой.

nikobs написа на 14.06.2009 г.:
Аз не мисля че преминаването от БСП в ГЕРБ на Божидар Димитров може да се смята за пребоядисване,просто ГЕРБ изповядват  неговите идеи и виждания и затова отива там.Доста се чудих дали въобще да гласувам,но от няколко дена бях решил че ще гласувам и сега с издигането на Б.Димитров съм сигурен и за кои.

stela написа на 14.06.2009 г.:
Само не мога да разбера,защо си я заврял тази актуална тема в раздел"Политика".

stela написа на 14.06.2009 г.:
Защо?Той наистина не е дипломат,обаче никой не може да отрече,че е много умен и пипето му сече бързо.Освен това не разполага с парите на никоя партия,а си има собствен бизнес.Това че е излязъл от управлението на Ипон,не означава,че не получава дивиденти от фирмата си и лошо няма.Лично аз мисля,че ежемесечното даряване на заплатата му във фонда за деца на загинали полицаи,не е популистки ход,защото той правеше това още когато беше Главен секретар по времето на Царя,а тогава хал хабер си нямаше да влиза в политиката.Последващите събития го принудиха.И освен това съм много скептично настроена към твърденията,че е бил мутра.Да познаваш хора от тази среда не те прави автоматично престъпник.Ние,българите,имаме навика да слагаме етикети много бързо и чак после да се питаме истина ли е или не.Комунистите 5 години не се умориха да повтарят тези простотии с надеждата,че народът ще си каже:" Във всяка лъжа има капка истина".Второ:В този аспект да попитам:Какво прави Цветелин Кънчев на второ място в листата на БСП?Трето:Кошлуков,като ни проглушава ушите толкова години колко честен е,как можа да направи коалиция за Евроизборите не с друг,а точно с Христо Ковачки.Ковачки си е направил милионите с труд и пот на челото,така ли?А бе,тези хора като мислят избирателите за идиоти,защо и ББ да не се позаиграе с тях??? :D.Божидар Димитров в Бургас и Вежди Рашидов в Кърджали.Чудесно!Чакам да видя следващия ход!

stela написа на 14.06.2009 г.:
Другият плюс е,че все пак не е първа младост и ще увлече доста от по-възрастните гласоподаватели.Че на последните избори преди 1 седмица като отивах да гласувам,в коридорите на училището се разминавах с електорат средно на 73 год.  :(Така че...според мен ББ си е направил много точна сметка.

vlatan написа на 14.06.2009 г.:
Абсолютно попадение на Бойко Борисов.Имайки впредвид приятелските отношения м/у двамата, не е било трудно да го убеди.А Бургас е повече от точното място за кандидат като професор Димитров,-роден е в Созопол (наше момче  ;D),голям националист и родолюбец, доказал го е с работата си. В град като Бургас, където влиянието на Атака и свързаният с нея българският национализъм ,антитурски и антиамерикански въобще, Герб са оцелили в десятката - Божидар Димитров е точно такъв кандидат. За разликата от злобните и кресливи излеяния на Атакистите, той е доста възпитан и изчерпателен в защитаване на тезите си(все пак е историк).  Така че за мен отговора е - ДА, това е точния човек на Герб, мъдро решение. Е все пак хората ще изберат... ::) ::)

mitkybs написа на 14.06.2009 г.:
Според мен Да .. Добър и сериозен човек е !

stela написа на 14.06.2009 г.:
Доколкото знам,Божидар Димитров отдавна е скъсал с БСП.А БСП са се отказали от него още по-отдавна,защото не им играе по свирката и не ще да слуша :)А иначе той държи на българското,не позволява да се изопачава историята на България (като например "османско присъствие"вместо "турско робство"),прави всичко,което е по силите му по въпроса за тракийските бежанци и досега не се е чуло за толкова години да се е компрометирал с нещо.  Може и да не е точния кандитат.Обаче като си помислим колко "известни"личности"през последните 15 год.минават от партия в партия(Данчо Ментата.Лупи Вълка,Христо Бисеров,Людмил Георгиев и мн др знайни и незнайни),Божидар Димитров...с мед да го намажеш.Много се чудя дали наистина да не гласувам за него...

dani_design написа на 14.06.2009 г.:
Какво е мнението ви?

Страници:Предишна1 2


ВХОД за регистрирани
E-mail / Потребителско име
Парола
запомни ме на този компютър
забравена парола

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: