Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Бургазлии на линия:

Бургас

Трябва да сте регистриран потребител и да се присъедините към групата, за да може да оставите мнението си.
Колко жители наброява Бургас?
mitkybs написа на 08.02.2009 г.:
хахахахаха тодо ... успокой се !

Веселин Пд написа на 08.02.2009 г.:
Не знаех, че това е някакво сражение, че да съм загубил. Не виждаш ли, че никой друг дори от хората, които четат този форум, не те подкрепят. Явно си мислиш, че само ти виждаш реално нещата, а всички останали "не виждат по-далеч от носа си". Нали знаеш обаче кои са тези, които си мислят, че само те знаят истината, а всички остнали са заблудени. Не че намеквам, че имаш психически отклонения, но все пак няма да е зле да се прегледаш.

mitkybs написа на 07.02.2009 г.:
дано има по-малко хора като тебе ,които виждат само пред носа си и живеят в свой измислен свят опитвайки се да избягат от реалността ..

mitkybs написа на 07.02.2009 г.:
а ти се нау4и да губиш ! късмет радвам се 4е се отказа  ;D

Веселин Пд написа на 07.02.2009 г.:
mitkybs, абсолютно се отказвам да споря с теб. Живей си с илюзиите и дано по-малко хора да ти се вързват на глупостите.

meduza написа на 07.02.2009 г.:
Ей с това трябваше да започнеш. В статията за Варна ми направи голямо впечатление, мнението на варнанлии по повод изнесените данни от кмета К.Йорданов?????

mitkybs написа на 06.02.2009 г.:
искаш ли да ти кажа ... община Бургас знае колко хора има в града ежедневно ,но няма да каже до тогава докато не се изпълни ОУП-а на Бургас ,за да вземат пари вси4ки които го правят ,защото този ОУП го правят за настоящия момент -за половин милон жители нещо което ще се отвърди за 2 до 3 години а този план трябва да бъде разбработен за град с не по малко  от 800хлд жители за да бъдат преодолени вси4ки проблеми с трафик, презастрояване  пренаселване и все неща от този сорт за да бъде ефективен за приод от 10 до 15 години максимум . Но както става в БГ някой трябва да е облагодетелстван за сметка на друг(в слу4ая гражданите) като се отпуснат пове4е пари за нещо което ще бъде сваршено на половина ето това е! Но никой скоро няма да излезе пред хората и да каже- ето толкова сте .След 5 годинки ще дойде новата власт а проблемите ще са много по дълбоки и големи независимо 4е Бургас ве4е ще има своя ОУП!

Веселин Пд написа на 06.02.2009 г.:
Добре бе, нали и аз това казвам - кмет, община и т.н. биха казали реалната или по-висока стойност, защото имат изгода от това. Защо нашата община казва много по-ниска цифра от твоята???

mitkybs написа на 06.02.2009 г.:
http://news.varna24.bg/71007.html И кмета на бургас следи по същия на4ин броя на преиждащите в бургас !

mitkybs написа на 06.02.2009 г.:
посо4и ми мястото където съм казал 4е Бургас е с пове4е население от Варна ... ти си нямаш и представа варна колко население има... и то е два пъти пове4е от това на бургас.... не знам какво си 4ел ти ...  и да плевен е с пове4е население от русе защото русе ве4е живее във варна ...

Веселин Пд написа на 06.02.2009 г.:
mitkybs, имах добри впечатления от първите ти постове, но явно не се кефиш, когато хората не споделят мнението ти. както и да е. не съм завършил висшето си образование в Бургас, в достатъучно добър университет е, но не мисля, че е чак толкова важно. Освен това не съм статистик, а имахме такъв предмет, просто за да ни обогати общата култура, тъй като в работата си хората по моята специалност имат допир с доста различни други професии и поне трябва да знаят с какво се занимава тяхната професия, че да не си говорят глупости едни на други.Много съм далеч от идеята, че Ямбол е повече от 100000, както и някои от другите, които посочих. Просот следвах логиката ти на умопомрачително увеличение на реалните цифри (виж, че съм писал "по твоята логика"). Това, че Русе е с по-малко население от Плевен е толкова вярно, колкото и това, че Бургас е с по-голямо население от Варна, но нищо, вервай си, щом искаш.Така и не ми отговори защо всички институции дават близо 50% на твоите цифри и каво би спечелила община Бургас ако лъже и то с толкова много за населението на града?

mitkybs написа на 06.02.2009 г.:
тодо ... аз не спирам да ходя в българските градове .. и не ми се извинявай не се приема! ... а в ямбол и сливен населението няма 100 000 в ямбол няма и 90 000 ...в плевен е 180 000 а в русе е по малко и от плевен ... не знаеш много така 4е ти се образовай и ако ти твоята диплома си я взел от БСУ аз не съм... силно желая в следващия коментар да кажеш 4е не си го завършил защото ще е обида за мен да говоря с тебе ако си го заваршил и ми филосожстваш .. а сега за медуза по наивници имам предвид тодо и тези като него.. не теб :) с теб е готино да се спори . А виш го него щом ми говори за население над 100хлд в градове които не влизат даже в първите дест на най големите в БГ.. моля ти се ! Ямбол Сливен Хасково това са градове които не прехвърлят 90хлд жители хвани малко попитай някой .. а не да говориш по някакви статистика които са в интербет и не се следи кой ги ка4ва ... ти не знаеш колко е зле в малките градове бе ... каква перпектива имат там тези хора милиш ли радваи се 4е си роден там в бургас ... защото хората в малките градове работят на 2места и вземат едва едва 600лв и накаде с тях .. ти ще останеш ли в град без перспектива да работиш с висше образувание за 400 лв. или ще търсиш друга алтернатива . Вси4ко бяга в софия варна и бургас . Отиват в софия у4ат и не мислят и да се върнат в малкия град . Говори ми тои за хиляди . Ямболии може и да са 200хлд но те отдавна ве4е не са 4аст от своя град ... айде моля ти се . Бил дой статистик :o

Веселин Пд написа на 06.02.2009 г.:
цитат от изказване на mitkybs от 11:45 / 06.02.2009 г.:
хахах не .. по моята логика БГ е 6млн и малко не мисли 4е в другите градове нещата са толкова розови вси4ко се то4и към София Варна Бургас и Пловдив ... оффффффф наивници !!!
Извинявай ама ти кога за последно си ходил в някой от другите градове освен изброените четири, че да говориш така? Аз просто обикалям и мога да ти кажа, че не си прав. Ако както е по твоите думи България е 6 млн. от които 450 хил. в Бургас, то поне 600 са във Варна и 3 млн. София. Да сложим и Пловдив 5-600 000 и какво стана? Тези четири града направиха 4, 5 млн. Останалите 1.5 млн. не мисля, че могат да се разпределят из другите градове, защото наистина в Русе ако броиш 250 и Стара Загора 250, Перник поне 100, Ямбол, Благоевград, Видин, Плевен, Сливен, Хасково и т.н. трудно ще ги сложиш под 100 000 спрямо твоята логика. Нещо просто не се получава. Съжалявам ама все още логиката ми показва, че няма на какво да се радвам толкова. А и още нещо - според теб защо община Бургас ще обявява толкова ниска цифра? И защо всички освен теб считат, че населението е близо 1/2 от цифрата, която ти казваш, в това число и община Бургас, която най-малко има причина да дава по-ниска цифра от реалната?

meduza написа на 06.02.2009 г.:
цитат от изказване на mitkybs от 11:45 / 06.02.2009 г.:
хахах не .. по моята логика БГ е 6млн и малко не мисли 4е в другите градове нещата са толкова розови вси4ко се то4и към София Варна Бургас и Пловдив ... оффффффф наивници !!!
Какво искаш да кажеш с това наивници? Кой ни лъже нас наивниците и ние му вярваме?  Ако питаш Ст.З. от там ще ти кажат, че града им е 250 000. Русенци и те ще ти отговорят 250 000 и т. н.. Наистина брйката ще надхвърли 8000 000 за България.

mitkybs написа на 06.02.2009 г.:
тодо ... образованието съм си го завършил многооооо преди теб ... няма нужда да се дообразовам ;) благодаря за съвета оба4е... но щом казваш 4е този факт с броя на жителите ще те радва тогава имаш повод за радване ... :)

mitkybs написа на 06.02.2009 г.:
хахах не .. по моята логика БГ е 6млн и малко не мисли 4е в другите градове нещата са толкова розови вси4ко се то4и към София Варна Бургас и Пловдив ... оффффффф наивници !!!

Веселин Пд написа на 06.02.2009 г.:
mitkybs и аз съм местен шувенист ама да не прекаляваме все пак. По твоята логика България ще излезе поне 10 милиона, а реално вече сме към 7,5 млн. Знам, че има много, които идват през деня в Бургас, но не казвай "100 % убеденост" ако не си броил лично, че да знаеш. Аз в университета учих статистика и знам как се правят тези неща и как се достига до цифрите, които се обявяват. Те са с точност 90% примерно (може да е и малко повече или малко по-малко в зависимост от използвания метод), но ти ги изкарваш към 200% отгоре, което е нереално вече. Може и да греша, но мисля, че трябва малко повече да се пообразоваш и да се запознаеш с фактите преди да говориш. Искрено бих се радвал ако цифрата, която посочваш е вярна, защото това ще означава, че Бургас расте неимоверно бързо, което може само да ме радва, но мисля, че си в грешка.

mitkybs написа на 06.02.2009 г.:
медуза жителите на Бургас НЕ са под 450  000 ежедневно със 100 % убеденост ти го казвам ако искаш вярвай на мен ако искаш... на някой друг :) а тези статистики дето се обновяват ежедневно и други разни са доста доста дале4е от истината ...

meduza написа на 05.02.2009 г.:
А хората, които живеят в града без да са се регистрирали? А тези, които са регистрирани , но живеят в друг град? Системата на Есграон дава ли информация?P.S. Просто питам, наистина не съм запознат.

Kombayner написа на 05.02.2009 г.:
    Тогава влезте в системата на Есграон-/grao.bg/,където данните за населението по области се обновява ежемесечно-към 15.1.2009 г. е 230362 души/но и с населението на 15 селища,водещи се към общината ни.


ВХОД за регистрирани
E-mail / Потребителско име
Парола
запомни ме на този компютър
забравена парола

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: