Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Бургазлии на линия:

Бургас

Трябва да сте регистриран потребител и да се присъедините към групата, за да може да оставите мнението си.
Колко жители наброява Бургас?
mitkybs написа на 03.02.2009 г.:
медуза е напълно прав превброяване не е имало от 2002 насам  а този предпоследния коментар е направо смешен .... само ще ти кажа 4е има календари иди си купи и ще видиш 4е ще ти дадат за 2009 а не за 1999... ОМГ...... ??? ??? :o :o :o >:(

meduza написа на 03.02.2009 г.:
Хора разберете, че статистики има много, но аз не им вярвам. Не си спомням НСИ през 2007г. да е правил преброяване ,защото аз и всички ние трябва да сме участвали а аз нямам спомен някой да е правил преброяване.Ако е правено как,кога до колко е истинско? Примерно някой може ли да обесни преброяването на автомобилите в Бургас - 200 000 автомобила. През него ден аз минах през едно от кръстовищата 5 пъти, има коли, които не са карани него ден, имало е автомобили изван града и т.н.. До колко са точни тези преброявания и статистики? ??? ??? 

Kombayner написа на 03.02.2009 г.:
Тогава отвори Националния статистически  институт-последно преброяване-2007г-Бургас област-423547 души;Бургас-град-188 887 души

meduza написа на 03.02.2009 г.:
Dannite v saita na VIK-Burgas sa ot 2003g..

Kombayner написа на 03.02.2009 г.:
Ако отворите сайта на ВиК-Бургас се жижда,че населението на цялата област Бургас е 426 000 души/разпределено в 13 общини/,а самия град има ПОСТОЯННО население от 209727 човека.

Веселин Пд написа на 03.02.2009 г.:
цитат от изказване на Кi4o от 12:40 / 03.02.2009 г.:
След онзиденшното приемане на още две села - Ветрен и Банево, за квартали на Бургас, броят на жителите  е най-малко - 350 000 хиляди. Няколкостотин хиляди са "нелегално пребиваващи" - временни работници, през лятото, така че голям град си е Бургас. Това дали е за добро или за зло, всеки си има свое мнение. Относно приемането на Ветрен и Банево по искане на жителите им тези хора не си знаят интереса - заради няколко пътувания до големия град, от което ще загубят на година около 30-40 лева, сега с приемането им в границите на големия град ще има да плащат по малко за билетче, но много повече да данък сгради  итакса смет, ама кой да им каже на .....
Не мисля, че си прав. Нека си говорим пак след година примерно. И най-добре да каже някой от самите села. Сигурен съм, че няма да им вдигнат данъците чак толкова. Това от една страна. От друга страна по тези села всеки има собствени земи. Нали се сещащ сега колко по-скъпи стават. Така че не е само билетчето. Освен това идеата е, че ще им оправят и инфраструктурата в бъдеще, за това ги разбирам тези, които са искали да се присъединят. А за драстичното вдигане на данъци мисля, че е спекулация на хора, които имат интерес да пускат подобни слухове. Все пак нали се сещаш, че има различни данъци за различните части на общината, така че не пречи там да има зона с по-ниски данъци. Все пак много се изговори за тези данъци, а истината скоро ще излезе, тъй че за сега подобни приказки са чиста спекулация.

Кi4o написа на 03.02.2009 г.:
След онзиденшното приемане на още две села - Ветрен и Банево, за квартали на Бургас, броят на жителите  е най-малко - 350 000 хиляди. Няколкостотин хиляди са "нелегално пребиваващи" - временни работници, през лятото, така че голям град си е Бургас. Това дали е за добро или за зло, всеки си има свое мнение. Относно приемането на Ветрен и Банево по искане на жителите им тези хора не си знаят интереса - заради няколко пътувания до големия град, от което ще загубят на година около 30-40 лева, сега с приемането им в границите на големия град ще има да плащат по малко за билетче, но много повече да данък сгради  итакса смет, ама кой да им каже на .......

meduza написа на 01.02.2009 г.:
Po danni na ob6tinata broq e okolo 250 000?

Страници:Предишна1 2 3 4


ВХОД за регистрирани
E-mail / Потребителско име
Парола
запомни ме на този компютър
забравена парола

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: