Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Бургазлии на линия:

Местна, бургаска политика

Трябва да сте регистриран потребител и да се присъедините към групата, за да може да оставите мнението си.
ДОБРО УТРО,КМЕТЕ!
meduza написа на 27.08.2009 г.:
Г-н кмете, гледам сте предприели действия по освежаване фасадите на много-училища в Бургас, до тук похвално. Прави ми впечатление, че отново се прави "българска" работа. Често минавам покрай едно от училищата, които се ремонтират ( прави се нова замазка ) от предната част ( лицето ) на училището се сваля старата мазилка до тухла и се измазва на ново, но от задната страна, където има малко движение на хора няма събаряне на старата мазилка а всичко се прави върху старата. Не случайно хората са казали " Хубава работа, но българска".

Бърборина написа на 20.08.2009 г.:
Ха добър ден кмете!Е тридневния фестивал на централния плаж свърши!До кога ще бъде заградена градината около централен плаж - Приморец?Да не би от сега общината да се подготвя за следващата година?

meduza написа на 15.08.2009 г.:
Г-н Николов"Премиерът обеща на варненци финансова помощ за новия магистрален път"За град Бургас нещо ще има ли?" Някой" ще гарантира ли пари за детелината Бургас-Созопол? Отново ли ще тръбим, че имаме лоби а проектите ще продължават да  се реализират във Варна?

stela написа на 06.08.2009 г.:
Хванете се за палците!!!За който и да сте гласували.... :PМакар,че кметчето се вживява,а сега и с парламентариният герб в Бургас могат и да потръгнат нещтата.

stela написа на 05.08.2009 г.:
Viko,що не дойдеш някоя сутрин да се поразходиш с мен в парка и да видиш как си разхождам кучето?Запозната съм с наредбата.Аз бях тази,която миналата година на среща в общината със зам.кмета Ивелина Василева разсмърдя въпроса.А след това с репортерката Мариета Ханджиева от "24 часа Местен"направихме и репортаж.И даже да не съм с кучето,винаги нося 2-3 найлонови торбички в джоба на дънките.А бе вие защо си мислите,че всички собственици на кучета са селяндури и простаци???Темата се измества.За кучетата съм открила тема:"Какво стана с кучешката карта?"Ако някой недоволства от изключително възпитаната ми немска овчарка,може да негодува там :).Сега става въпрос за привилегированите задници,които смятат,че и танк да притежават,могат да си го карат където си искат.А на кмета май не му пука,че общинските наредби се нарушават.Г-н Кмете,напомням Ви,че гласувах за Вас!

mitkybs написа на 05.08.2009 г.:
Като заговорихме за кучета и гневни майки трябва да ви кажа ,че под нашия блок има заведение и ежедневно ставам свидетел на това как  майките си водят децата в градинката до блока (която ние доста си поддаржаме ) и ми става доста неприятно ... сега ,не че хората са по- гнусни от кучетата или обратното ... нямам в предвит нищо подобно ,но ако аз си искарам кучето и се изака в градинката и не си почистя ще бъда напсуван от всички наоколо сигорно ... това много ме дразни - да се правиме на много съвестни ,а в следващия момент да си искарам детето  за да се изсере в подбоковото пространство за да мога аз да седя на кафето и пуша цигарите цял ден  >:( >:(

viko написа на 05.08.2009 г.:
Стела,дори и да си разхождаш кучето в парка няма проблем,стига си отстраняваш замърсяванията му.По наредба е позволено

stela написа на 05.08.2009 г.:
Meduza,някъде да съм споменала,че си разхождам кучето в парка???На друго място го разхождам,за твое сведение!А точно по тази алея сутрин отивам на работа,защото това е най-прекия път от "Изгрев"до Второ районно в "Славейков".Няма откъде другаде да стигна дотам.Не се изказвай на слабо време.Това,че имам куче,не значи,че го навирам в очите на всички гневни майки и пенсии.Второ,пазачът не е пенсионер.И освен това е адски нагъл.Трето,КОЙ Е ДАЛ РАЗРЕШЕНИЕ ЗА ПОСТРОЯВАНЕ НА ТЕЗИ ЗАВЕДЕНИЯ???На мен те не ми харесват и аз не съм съгласна разни скари да ми димят под носа(алергична съм,представи си!)Освен това всеки достроява и разширява заведението си както си иска.На какво основание?Ако тръгне една проверка да гледа плановете по които са строени тези колиби,не искам да си представям какво ще лъсне.Така че...не ми пука откъде и как ще се зареждат.Въпросът беше друг.Да се беше замислил,преди да пишеш каквото ти падне.Тук не е селски мегдан всеки да прави каквото му скимне!

vlatan написа на 04.08.2009 г.:
Стелчето има право, няма никакво оправдание за колите движещи се из парковете или пешеходните улици (Александровска и Богориди).Мястото им не е там, и няма нужда да са културисти за да пренасят стоки до обекти - просто обектите да им осигурят ръчни товарни колички. Аз правя точно така, на никой не преча, и никой не застрашавам, и направо се вбесявам когато някой тарикат - или куриери, или кока кола, или дъвки и т.н. РАЗЛИЧНИ от POLICE,  се разкарват сред пешеходците. Трябва или ясна общинска нарадба, или ако я има да се санкционират нарушителите.

viko написа на 04.08.2009 г.:
Какво разбираш от 'места,където си играят деца'.Аз разбирам детските площадки с люлките и пързалките,а там никой не си разкарва кучето!А това да си разхождаш кучето вързано, да му събираш изпражненията,в парка е напълно нормално,въпреки че там се разхождат деца и в това няма нищо странно,така е в цял свят.

Бърборина написа на 04.08.2009 г.:
цитат от изказване на stela от 19:46 / 03.08.2009 г.:
Г-н Кмете,идеята да се затворят за коли всички входове на парк"Изгрев"с жълти бетонни колчета беше страхотна!И естетически издържано,и много полезно.Тази вечер обаче,докато се разхождах,зад бистро "Кехлибар"(зад детската градина)една кола,движеща се в посока от маг."Сара"към парка едва не ме помете,че и на всичкото отгоре шофьорът ме напсува,че му се пречкам.Защо не е затворена точно скоростната отсечка?На кого се прави услуга?И защо един от пазачите(симпатичен дядка с брада)  от СОТ 161 паркира точно до входа на детската градина колата си?Той как влиза в парка и с какво е привилегирован?Не сме ли всички равни?
[color=navy][/color][size=10pt][
/size][font=Verdana][/font][size=10pt][/size][size
=10pt][/size][size=10pt][/size]

stela написа на 03.08.2009 г.:
Г-н Кмете,идеята да се затворят за коли всички входове на парк"Изгрев"с жълти бетонни колчета беше страхотна!И естетически издържано,и много полезно.Тази вечер обаче,докато се разхождах,зад бистро "Кехлибар"(зад детската градина)една кола,движеща се в посока от маг."Сара"към парка едва не ме помете,че и на всичкото отгоре шофьорът ме напсува,че му се пречкам.Защо не е затворена точно скоростната отсечка?На кого се прави услуга?И защо един от пазачите(симпатичен дядка с брада)  от СОТ 161 паркира точно до входа на детската градина колата си?Той как влиза в парка и с какво е привилегирован?Не сме ли всички равни?

meduza написа на 31.07.2009 г.:
Г-н Николов, покрай този нов проект за плувен комплекс до Флората се сетих за оставения на разруха плувен комплекс намиращ се на Бургаски минерални бани. Добре ще е ако се помисли и за него. Може до се помисли за публично-частно партниорство, стига да има желаещи.

ggeorgiev написа на 27.07.2009 г.:
Добро утро кмете и от мен.Силен активист съм на ГЕРБ, член и поддръжник на сегашното местно управление, но останах потресен след спечелването на търга за изграждане на плувен комплекс в парк "Приморски".  Възможно ли е фалираща фирма на която и взеха колите лизингодателя и си купи три стари астри за 6 000 лева, фирма която съкрати почти целия си персонал, която не е давала заплати по 5 месеца на служителите си, която няма необходимата техника за изграждането на подобно съоражение да спечели този търг?  При положение, че другите участници бяха толкова сериозни фирми доказали се в годините за най-добрите в България... Как го допуснахте?

osman написа на 20.07.2009 г.:
Да ти кажа кмете, всяка сутрин като стана и погледна тази ул. "Републиканска" ти пожелавам всичко друго, но не и добро утро!До един момент беше безобразие, оттам нататък стана безочие и открита подигравка с гражданите на Бургас!Девет месеца не можахте да родите един ремонт на 500 м. улица!Мръсотия, прахоляк, проблеми с придвижването!Дори и изборите не можаха да Ви размърдат!А фирмата работи така, сякаш прави горски път и пречи само на глиганите!Ама така е, като остави Косьо Марков да си върти далаверите!Убеден съм, че в крайна сметка ремонтът ще струва по-скъпо от магистрала "Тракия"! Ще надминете и Йоан, дето сложи две железа и един брезент за 3 000 000 лв. на Летния театър!

stela написа на 18.07.2009 г.:
Присъединявам се към поздравленията!Някой си е свършил както трябва работата,при това в най-  кратки срокове! :)

meduza написа на 15.07.2009 г.:
Добро утро, кмете!Искам да ви поздравя за навременното и добро почистване на града от агитационните материали, за парламентарните избори. Не си спомням това някога да се е случвало в Бургас през последните 20г.. Сега остава да се сбъднат добрите проекти за град Бургас след добрия изборен резултат.

Веселин Пд написа на 03.06.2009 г.:
Стела, да беше написала ти какво мислиш, драга. Комбайнера вече му четохме изказванията, няма нужда пак.

stela написа на 03.06.2009 г.:
цитат от изказване на Kombayner от 13:42 / 15.02.2009 г.:
          Stoyan-е,направих си труда да отворя сайта на общината.В него са изброени дирекции и структури,но направи ли ти впечатление,че я няма живата връзка с хората-няма форум,дори kогато отвориш"Сигнали за корупция",любезно те прехвърлят  на адрес:София,бул.ДондуковN 1.тел...и тн.И за какво ми е Е-mail-a на кмета?Защо всичко да е скрито-покрито?Щом е кмет,всичко трябва да е на показ и всички да знаят за проблема!Ето-чета за тази каша с фирмата на екс/Йоановия/архитект Йовчев-Атика..каква беше там-кой е забъркал тази каша там и какъв е пръста на общината в нея?Можем ли заради това да останем без ОУП още 1-2 години/и оттам без пари от EU-фондовете?

stef62 написа на 22.05.2009 г.:
добро утро кмете ! гледах интерес вчерашната сесия общинския цирк и напълно подкрепям вашта реакция в края на заседанието.Това наистина не е общинския съвет бургазлии.Давам ви предложение ако имате право и власт разпуснете го инасрочете нови избори.С тези малоумници ще е докараме до никаде. не може хоро със средно или никакво образувание да решават съдбата на града ни.

Страници:1 2Следваща


ВХОД за регистрирани
E-mail / Потребителско име
Парола
запомни ме на този компютър
забравена парола

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: