Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Бургазлии на линия:

Бургас

Трябва да сте регистриран потребител и да се присъедините към групата, за да може да оставите мнението си.
МЕДЕН РУДНИК-ТОВА Е БЪДЕЩЕТО НА БУРГАС-ДА МУ ОБЪРНЕМ ВНИМАНИЕ!
nikibs написа на 20.06.2009 г.:
кво стана бе ТОДО няма го ве4е WILDDRAGON и стана много пасивен .....

Веселин Пд написа на 26.02.2009 г.:
цитат от изказване на WILDDRAGON от 21:53 / 26.02.2009 г.:
6tom vi pre4a  .....  4aooooo , mlakvam i 6te vi se radvam anonimno  ???
Сбогом, няма да ни липсваш, чуждоземецо!

WILDDRAGON написа на 26.02.2009 г.:
6tom vi pre4a  .....  4aooooo , mlakvam i 6te vi se radvam anonimno  ???

mitkybs написа на 25.02.2009 г.:
от вси4ки коментари на видагон се забелязва неговото надменно и високомерно отношение спрямо нас ,може да не е очевидно ,но малко по малко се издава как ти мислиш за нас като на простаци и селяни за това 4е сме в БГ ,а ти си от онези ''извисените'' понеже си някаде там не рразбрах къде . Но тва си е ли4но мое мнение и ако то е вярно -ки4но аз не се засягам от хора като теб

Kombayner написа на 25.02.2009 г.:
      Wilddragon,като се подават пачки от джобовете ти,защо не хвърлиш този стар лаптоп в кофата за боклук,че да си купиш нещо по-съвременно с кирилица,да можем да разберем нещо?Ако нямаш пари,TODO ti podskaza kak da konwertirach teksta!

Веселин Пд написа на 25.02.2009 г.:
цитат от изказване на WILDDRAGON от 23:31 / 24.02.2009 г.:
ne dai si boje vsi4ki BG studenti da ka kato tebe ...... hi hi hi . Ti golqmo nerva4e si bil ....... Leleeeeeee . Kulturno , obrazovano ,nahod4ivo , zavislovo . Dobre , 4e nqma kazarma ve4e. moeto student4e ........
Отдавна вече не съм студент. Не разбрах как и защо реши, че съм завистливо. Другите да, ама къде съм показал завист? Цитирай ми мое изказване, от което си разбрал, че съм завистлив. И От къде знаеш, че не съм минал казарма? Все пак съм на 26. Помниш ли кога отмениха казармата? Можеш ли да пресметнеш аз тогава на колко съм бил? Ама не забелязваш ли, че всички хора във форума ти се удивляват на простотията? Айде махай се вече и не се излагай. Въобще не казваш нищо смислено по темите, а само се заяждаш. Като нямаш нещо смислено и градивно за споделяне, по-добре си мълчи. А пък тва последното "moeto student4e" просто си го говори на твоите приятелчета. Далеч съм от идеата да имам каквото и да било общо с теб, така че "моето" го ползвай за някой друг, перверзно копеленце.

WILDDRAGON написа на 24.02.2009 г.:
ne dai si boje vsi4ki BG studenti da ka kato tebe ...... hi hi hi . Ti golqmo nerva4e si bil ....... Leleeeeeee . Kulturno , obrazovano ,nahod4ivo , zavislovo . Dobre , 4e nqma kazarma ve4e. moeto student4e ........

Веселин Пд написа на 23.02.2009 г.:
цитат от изказване на WILDDRAGON от 01:37 / 23.02.2009 г.:
mi te mnogo Angli4ani i irlandzi pojivqha v Balgaria i sega se 4udiat kak da ozelet i da si prodadat imotite i da si varnat kreditite .......... A ti pojivq na garba na mama i tati ........ progresira , napravi pa4ka i se pribra 6toto milee6 za Bs ..... hi hi hi ..... E mnogo si umen i kadaren .....
Тъпако (вече спокойно мога да те наричам така, доказа че си такъв), не съм живял на гърба на мама и тате, сам си заработих моята част от парите, а както казах бях на обмен на студенти и имах стипендия и не съм се върнал с пачка, идиот. На обмен на студенти се ходи за да се образоваш, а не за да правиш пачка. Само че за разлика от теб се върнах и сега прилагам знанията си тук. Стой си там и не се обаждай. Какво само се заяждаш с всички? Какво общо имат англичаните с темата, която обсъждаме тук? На теб май нещо много трудно ти върви мисълта. И други хора от форума ти го казаха - само създаваш интриги, а аз ще допълня - ръсиш глупости и то доста. Ако имаш нещо смислено да кажеш - добре. Ама ако само ще се заяждаш и ще ръсиш негативизъм ... по-добре не пиши въобще. Като си отишъл някъде там далеч от родината си и може би ти е кофти в момента, не е това начина да си показваш чувствата. Ако пък не ти харесва в Бургас и за това си се махнал - ок, ама тези, които сме останали тук явно не мислим като теб, запази си мислите за теб и си плямпай във форум на града/държавата където се намираш, защото там ще можеш да обсъждаш теми, по които си компетентен. По теми, свързани с Бургас явно не си.

WILDDRAGON написа на 23.02.2009 г.:
mi te mnogo Angli4ani i irlandzi pojivqha v Balgaria i sega se 4udiat kak da ozelet i da si prodadat imotite i da si varnat kreditite .......... A ti pojivq na garba na mama i tati ........ progresira , napravi pa4ka i se pribra 6toto milee6 za Bs ..... hi hi hi ..... E mnogo si umen i kadaren ......

Веселин Пд написа на 22.02.2009 г.:
цитат от изказване на WILDDRAGON от 19:01 / 22.02.2009 г.:
I ti si misli6 ,4e kato si zelogodi6no v Bs ne6to znae6 ...... hi hi hi Triabva ti baza za sravnenie ....... a ti q niama6 ...... triabva da znae6 na kade si tragnal , za da si napravi6 smetkata ot kade da mine6 ....
От къде разбра, че нямам база за сравнение? Много си глупав (извинявай за квалификацията), за пореден път правиш някакви заключения, без да имаш изобщо информация, за да направиш подобни. Живях в Англия известно време. За да изпреваря следващата ти тъпа квалификация, защото се сещам, че веднага ще ми кажеш, че съм бил на бригада и няма как да съм видял нещо от самата страна седейки във фермата, ще ти кажа, че бях на обмен на студенти. Така че видях достатъчно, имам база за сравнение, бил съм и в доста от големите градове на България. Интересувам се живо от всичко в Бургас. Въобще няма кво да те убеждавам, не си струва. Само недей да правиш квалификации и заключения за мен, имайки предвид, че не ме познаваш, не знаеш къде съм бил, с какво се занимавам и т.н.

WILDDRAGON написа на 22.02.2009 г.:
I ti si misli6 ,4e kato si zelogodi6no v Bs ne6to znae6 ...... hi hi hi Triabva ti baza za sravnenie ....... a ti q niama6 ...... triabva da znae6 na kade si tragnal , za da si napravi6 smetkata ot kade da mine6 ....

Веселин Пд написа на 22.02.2009 г.:
цитат от изказване на WILDDRAGON от 18:52 / 22.02.2009 г.:
todo ....... ako ne6to ne ti pesva , nedei da 4ete6 moite komentari ...... a tova , 4e sam da re4em v Scveizaria , neozna4ava ,4e nemileq za Bs
Ти може и да милееш, но няма как да се изказваш за това дали има място за МОЛ-ове, дали има раждаемост, дали "Меден Рудник е в миналото", дали има или няма работа. Изказвай се само по теми, по които би могъл да си компетентен от разстояние. Неща, за които няма как да знаеш ако не си тук, по-добре не коментирай, моля те. Само разваляш дискусията.

WILDDRAGON написа на 22.02.2009 г.:
todo ....... ako ne6to ne ti pesva , nedei da 4ete6 moite komentari ...... a tova , 4e sam da re4em v Scveizaria , neozna4ava ,4e nemileq za Bs

Веселин Пд написа на 22.02.2009 г.:
цитат от изказване на Kombayner от 18:35 / 22.02.2009 г.:
       Админа беше обещал да пусне кирилизатор,какво стана?
Аз не помня такова нещо, но може и да си прав.

Kombayner написа на 22.02.2009 г.:
      Админа беше обещал да пусне кирилизатор,какво стана?

Веселин Пд написа на 22.02.2009 г.:
цитат от изказване на WILDDRAGON от 18:22 / 22.02.2009 г.:
Sajelqvam ...niamam kiriliza .... pi6a ot 4ujbina
Тогава защо даваш въобще коментари. Явно няма как да знаеш какво е в Меден Рудник и Бургас въобще. Как може от разстояние да говориш за това, което се случва тук?Все пак ако решиш пак да пишеш пробвай това:http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.phpПревеждай си текста на кирилца и тогава го пускай.

WILDDRAGON написа на 22.02.2009 г.:
Sajelqvam ...niamam kiriliza .... pi6a ot 4ujbina

Kombayner написа на 22.02.2009 г.:
        Wilddragon,пиши на кирилица,голяма мъка е да се четат постовете ти!

WILDDRAGON написа на 22.02.2009 г.:
Breeee kakva rajdaemost imalo v golemite gradoveeeee ....... kakto e tragnalo , sled nqkoq druga godina 6te stignem Kitaizite ...... po prirast na naselenieto ... hi hi hi . I kade vsi4kite tezi hora 6te rabotqt i kak 6te se ishranvat i s kakvo 6te si pla6tat kreditite za tezi apartaminti v M.Rudnik ....Mai 6te zapo4nat da se vra6tat ,tam ot kadeto sa do6li , 6toto balona se spukaaaaa . Nqma rabota ..... nqma pari , haide vsi4i na selo ,,Koi ot kadeto do6al, tam oti6al ,, Iz4akaite prebroqvqneto dogodina ....Meden Rudnik e Ve4e minalo ....... i posledniqt betoniran kvartal na Burgas ,

Kombayner написа на 12.02.2009 г.:
         Съгласен съм с Медуза,че този сайт следи със загриженост развитието на Бургас.И включването на Стоян Иванов показва едно гражданско отношение към проблемите-едва ли други общински съветници си правят труда да влизат в Интернет -форумите за Бургас и да следят какво вълнува хората.И можем да обещаем,че няма да оставим на мира общинския съвет и ще настояваме да се решават" горещите точки" на града ни.

Страници:1 2 3 4 5Следваща


ВХОД за регистрирани
E-mail / Потребителско име
Парола
запомни ме на този компютър
забравена парола

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: