Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Бургазлии на линия:

Бургас

Трябва да сте регистриран потребител и да се присъедините към групата, за да може да оставите мнението си.
Защо Бургас не е НАЙ-ДОБРИЯ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕ?Къде остана РОМАНТИКАТА на града?
Даниел Чакъров написа на 25.07.2009 г.:
Определено плажа ни има промяна към добро, но наистина останаха доста от мизерните капанчета, които ако махнем, нашия плаж ще има много по добра визия :)

meduza написа на 25.07.2009 г.:
Днес ходин на нашия плаж ( северния ),такава ивица няма другаде в България, широка има място за всички. Място има за плажуващи със собствени чадъри, чадъри и шезлонги предложени от концисионера и място за'кръчмета'. Мисля, че проблема е в кофтито заведения(повечето ) не отговарящи на никакви изисквания и най-вече такива,които не държат на клиентите ( миризми на старо олио и тем подобни ).

stela написа на 25.07.2009 г.:
В Бургас не съм ходил на плаж от дете,над 20 години сигурно вече.Тука чистотата на водата е проблемът.Но като се разкарвам в морската наистина ми вправи впечатление за многото кръчмички на ивицата и чадъри,но място си има,защото хората го избягват,така че стига мрънка за място :P Ходи на Аркутино и надолу...Ако все пак ти се наложи в Бургас пробвай след солниците посока Сарафово,там където беше корабчето едно време ;)

stela написа на 24.07.2009 г.:
Тая диета,ако взема да си я направя,гаджето после трябва да ме търси с лупа в леглото.Всеки знае какво имам предвид,като казвам,че няма място на плажа! >:(

mitkybs написа на 24.07.2009 г.:
Е ако ти сам не можеш да си намериш места кадето да си прекарваш добре е твой личен проблем :) не че нещо ама сигорно не си ходил в карнобат и айтос там има само по една сладкарница бе каде ги пращаш ти тия младите :D недейте така . Винаги има какво да се желае от нощен живот кадето и да си ,но да казваме че няма каде да прекараш една или две весели нощи в Бургас е направо смешно :)

stela написа на 24.07.2009 г.:
  Какъв сезон в Бургас-само август месец се усеща,за туристи е трудно да си мечтаем,за Лас Вегас-добра идея :P Аз ти говоря за нощен живот за самите жители.Да има къде да иде човек след работа,че да откара до другата смяна ;DЗащото ако е само от работа в къщи и от къщи на работа да ти таковам и живота.А тука няма такива места.Дечурлигата сега ходят до Айтос и Карнобат ???Можеш ли да си представиш докъде сме я докарали с Вашето спокойствие >:( А ако не можеш на целият плаж да си намериш къде да си проснеш хавлийката вземи се позамисли за диета с walkman :P

stela написа на 24.07.2009 г.:
Офффф,Психо!Добре организираният нощен живот не прави един град автоматично най-добър за живеене!Тук става въпрос за "Град,най-добър за живеене",а не за туристическа дестинация,или поне темата така е озаглавена.Ние не сме Лас Вегас и никога няма да станем.И съм готова да се обзаложа,че 90% от населението на Бургас,независимо дали са селяни или граждани,не искат да ставаме Лас Вегас.Хах!Стига с този нощен живот,та нощен живот!И аз не съм против да се поразтикам из града по тъмно,когато ми остане време,ама пък не съм къртица да живея нощем!И освен това Бургас престана да бъде туристическа дестинация не защото няма къде да се заврат туристите след три през нощта,а защото Йоан в продължение на 12 год.като луд раздаваше разрешения за строежи(колко ли от тях са си негови???)и сега всяка дупка в града е запълнена до откат.Вече няма място един обществен кенеф да се построи,а те все още тъпчат с разрешителни със стара дата!Какво да му гледаш на този презапълнен град-тъпите грозни кооперации или това,че на плажа няма къде да си проснеш хавлията от разни чалгаджийски кръчмета?

stela написа на 23.07.2009 г.:
;D

mitkybs написа на 22.07.2009 г.:
Да змам, че са различни сгради ,просто като заговорихме по тази тема и се сетих че имаше някакви приказки преди време за операта ... ама ... тои Йоанчо му дай само градинки да сади :D и едно шише водка и му гледай сеира ...

stela написа на 22.07.2009 г.:
Операта и "Адриана Будевска"са две различни сгради.Само дето на Операта не е правен осн.ремонт,откакто са я пуснали преди 30 г.А Театъра по принцип си е малък,това е стара сграда от "време оно".Добре,че отвреме на време Дома на НХК си дава сцената,особено когато има гастроли,иначе много ще се излагаме.Бургас отдавна има нужда от нова модерна театрална сцена,ама в България кога ли са били отпускани средства за културата.От умрял писмо.

mitkybs написа на 22.07.2009 г.:
Сградата на операта нали уж се правеше по времето на Йоан Костадинов. И от там е взел пари този алкохолик  :'( :'(

stela написа на 22.07.2009 г.:
Плаче за ремонт Театъра за опера и балет.Ходил ли си скоро в "Адриана Будевска"?Браво на Чакринов!Не знам кой и с какъв конкурс назначава директора на Операта,ама викам по-скоро да върнат Иван Кожухаров.Единствено по негово време имахме симфоничен оркестър като за пред хора.А сега какво е...Както казват музикантите:"Начало-о-о!Сборен пункт-накрая!"Тъпо.Диригент-Красимира Костова.Моля уважаемата публика да си изключи мобилните телефони и да си запуши ушите!Гардероба на Операта е сигурно от 1985г.Обаче в "Адриана Будевска"след ремонта е страхотно.Жалко,че самата сграда е толкова малка и няма възможност за разширение на зрителната зала.

meduza написа на 21.07.2009 г.:
Точно,само кръчмими и чалга. Няма една хубава дискотека с различна музика от чалгата, няма един клуб с жива музика, в който да гостуват банди от страната или клуб за джаз музика. Да той и театъра ни плаче за ремонт и обновление, какви галерии има, какви музеи :( :( .Всичко е трагедия, за жалост. :( :(

stela написа на 21.07.2009 г.:
Пак нощния живот,та нощния живот!А бе хора,вие да не сте прилепи,бе?Само кръчми,заведения,чалга и всякакви такива гадости.Кога за последно някой от вас е ходил на театър или опера?За симфонични концерти и изложби хич няма и да питам,че отсега ме сърби задника от псувните по мой адрес... :)С нощния живот ли се измерва кой град е най-добро място за живеене!

mitkybs написа на 19.07.2009 г.:
Нощният живот в Бургас на мен ми допада ... :) Офис и бизнес сгради - ами не е като да  няма (трябва да се има в предвид и това че Бургас е първенец по строителство на жилища и бизнес сгради) ,колкото за паркингите ами те са си проблем на всички големи градове в България така че не може да бъде определящо като критерий .. :)

meduza написа на 18.07.2009 г.:
Не ме разбирайте погрешно, но Бургас и нощен живот..... ;D ;D ;D ;D ;D ;DБургас и нови бизнес сгради и офиси..... ;D ;D ;D ;DБургас и заведения по плажната ивица..... ;D ;D ;D ;D ;DБургас няма един паркинг за автобуси и тирове, да не говорим в близост до хотел. Нека бъдем реалисти.П.С. Обичам града си, мразя централизираното управление на страната.

vlatan написа на 18.07.2009 г.:
Варна и плаж..... ;D ;D ;D ;D ;DВарна и Морска градина... ;D ;D ;DМоже само да си мечтаят. Колкото до класацията, ако всички пуснем по 10-20 поста и ще сме първи с двоен резултат, просто гласуването не е било известно на много хора, затова има такива разултати.

stela написа на 18.07.2009 г.:
Разград на 4-то място???Кой се е пошегувал?Какво му е хубавото,че и турско кафе не могат да правят като хората! :)И знаете ли,не че съм бургазлийка,ама често ми се налага да ходя във Варна,за нещастие на всеки три месеца ми се налага да посещавам частната им очна клиника(така че и с транспорта им съм запозната).И трябва да ви кажа,че Варна може само да диша праха на Бургас във всяко едно отношение.Просто някой ,някога си,преди десетки години,е набедил Варна за черноморската столица на България и така си е останало...Няма на какво отгоре,повярвайте.Е,може би по-добре от нас успяват да си запазват и поддържат старите сгради,проектирани от виенските архитекти на Фердинанд в самия център,ама това опира просто до по-добро разпределение на местния бюджет.При добро желание и нашия кмет би могъл.Иначе не е нищо особено,нито по отношение на плажовете,нито организацията на транспорта,нито инфраструктурата,да не говорим пък за Морската им градина.Най-точното им попадение е Делфинариума.Съгласна съм,тази класация е измислена от някой,който обича да си ходи с излъскан имидж(и не само имидж,навярно) ;)

Веселин Пд написа на 15.07.2009 г.:
Няма начин да сме първи. Всеки път ще е Варна. Толкова ли не разбрахте, че тази класация е супер нагласена и измислена. Втори град Плевен - хаха :) Успех! А на трето място - Русе. Алоо, ходили ли сте скоро в Русе да видите какво мъртвило е. Какво му е хубавото. Ясно е, че класацията въобще не представлява нещо реално, не знам само защо толкова й се вързвате.

nikobs написа на 15.07.2009 г.:
Аз като гледам кои градове са пред нас,а ми нека си се радват хорицата.На мен тук ми е идеално и нямам намерение да го заменям с друг град или село,пък и по добре че сме по назад че много пришълци дойдоха уш за по добър живот.Бургас си е най хубавия град в България и точка.

Страници:1 2 3 4Следваща


ВХОД за регистрирани
E-mail / Потребителско име
Парола
запомни ме на този компютър
забравена парола

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: