Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Бургазлии на линия:

Бургас

Трябва да сте регистриран потребител и да се присъедините към групата, за да може да оставите мнението си.
Защо Бургас не е НАЙ-ДОБРИЯ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕ?Къде остана РОМАНТИКАТА на града?
auditt написа на 17.02.2009 г.:
Който иска романтика,да се разходи по Центъра.От едната страна фонтан,от другата-огромна дупка.А да,има и жаби и красива,желязна ограда...

Kombayner написа на 17.02.2009 г.:
        Много от романтиката на Бургас се губи от замърсения въздух,носещ се особено вечер и рано сутрин от рафинерията и Кроношпан/те нали монтираха нови екофилтри?/,задръстванията от коли които още повече влошават обгазяването по улиците,липсата на зеленина,както справедливо отбелязвате.А има и чисто житейски неща,които тормозят хората-кражбите/на коли,пари/,детски градини,площадки,обществени тоалетни няма дори в комплексите/само 2 в центъра/...

Веселин Пд написа на 17.02.2009 г.:
Мисля, че се правят някакви опити да се пооправят нещата. Не че защитавам който и да е, но много се радвам, че оправиха балюстрадата. Въобще като цяло мисля, че поне Морската имат намерение да оправят. А то от там ако се почне ... Ама да видим де.

Dim0v написа на 17.02.2009 г.:
Според мен за да станем най-добрият град за живеене трябва да се справим с следните проблеми: трафик (страшни задръствания има, а лятото още не е дошло), морската градина (в момента след 20 часа морската ни градина е збирщина за деца, които се дрогират или пият; занемарена е от всякаде; в това число и плажната ивица трябва да се почисти и да се освежи; незнам за вас, но аз на бургаският плаж не съм стъпил от няколко години), паркове и детски площадки (трябва да има повече зеленинка), осветление (незнам дали сте ходили към Царево, но ако някой път минете ще видите. Преди да влезеш в града има повече лампи отколкото по околовръстното в Бургас. Ний неможем да се сравним дори с едно малко градче), чистота (след като вали 2 часа няма начин да излезеш и да не се оплескаш; как в Испания вали 24 часа и хората там не са чували за кал), централна градска част (центъра ни се превърна в разкопки  ;D незнам дали 1 година ще им стигне да го оправят). Това е една малка част от проблемите ни, с които няма да станем "НАЙ-ДОБРИЯ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕ". Ще станем нормален европейски град.

meduza написа на 16.02.2009 г.:
Какво да ти отговоря..... с тези мутренски истории в града, всеки втори е с нож в джоба..... "селски" манталитет, за жалост ( без да обиждам хората от село).

Kombayner написа на 16.02.2009 г.:
      За 2008 г.Бургас е на 5 мяста в официалната класация за най-добър град за живеене,и на 10 място сред читателската класация.Защо е така?Изчезна ли някъде романтиката на града ни?Останаха ли някъде все още такива кътчета,които посещавате и ви карат да обичате Бургас?

Страници:Предишна1 2 3 4


ВХОД за регистрирани
E-mail / Потребителско име
Парола
запомни ме на този компютър
забравена парола

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: