Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Бургазлии на линия:

Бургас

Трябва да сте регистриран потребител и да се присъедините към групата, за да може да оставите мнението си.
Защо Бургас не е НАЙ-ДОБРИЯ ГРАД ЗА ЖИВЕЕНЕ?Къде остана РОМАНТИКАТА на града?
meduza написа на 31.05.2009 г.:
цитат от изказване на ncuxo от 21:30 / 31.05.2009 г.:
Стига с тоя страх бе "meduza"-да не смяташ да живееш вечно ;D.Колят се вече много пияни и издухани,като цяло хлапетии,които не носят на дрога и алкохол,но това не трябва те спира да се забавляваш.Пък и ако преживееш някой екшън ще има какво да разказваш на внуците ;) "mitkybs" и аз не обичам сравняванията с Варна точно,и се дразня като я наричат морската ни столица,но дефакто те са ни пряката конкуренция.И стига с тая красота,че под този предлог доста се злоупотребява-напоследък разгониха фамилите на дребните търговци именно за "красотата на Бургас".Отрязаха сумати приходи за да защитават интересите на големите вериги,а там както сами виждате няма кой знае какво качество все пак...Но така ще е,ще поживеем и ще видим.Освен ако не ни заколи някой бабайт ;D
Не ти говоря за страх а за това,че като пребиеш някой измислен мачо (безсмъртен- адидас), после ще те изкарат теб виновен. Иди доказвай истината, че ония избивал комплекси. ;)

mitkybs написа на 31.05.2009 г.:
аз не ги възприемам като конкуренция и не ме вълнуват ... както живееем ние така и те ... просто в цяла България е едно и също - пари кражби убииства простотия а ние се сравняваме :D смешно!

mitkybs написа на 31.05.2009 г.:
Да аз съм чул ... от мои близки дори потърпевши ... голямо сравняване с Варна .... много красивия град е щото ...  :D

meduza написа на 31.05.2009 г.:
Какъв нощен живот да има в град, в който като излезеш на заведение може да бъдеш намушкан с нож и дори убит а после извършителя на деянието ще бъде освободен от подкупното правосъдие, след което ще бъдеш заплашен да оттеглиш и показанията и така не град а село. :(  Някой да е чул за подобни прояви във Варна?

mitkybs написа на 31.05.2009 г.:
напълно ти вярвам :)

тодоров403 написа на 31.05.2009 г.:
Аз не мисля,че романтиката е в нощния живот и забавленията.Но всеки разбира нещата по различен начин.За мен Бургас е страхотен град.Напоследък наистина е много шумен,мръсен,а и тези задръствания са ужасни.Но въпреки всичко нашия град има своето обаяние,и то мисля че идва и от хората.Преди месец ходих в София за кратко.Не бях ходила от дете.Потресена съм от ужаса там(мрасотия,бездомни кучета,огромни задръствания-то нашето направо е нищо).Минах и по Витошка-най-скъпата улица в България с много бутици,на световно известни марки,а то по скоро е най-скапаната с много прах,счупени плочки и мрасотия.Отвратена съм!Нашата Богориди е като от приказките,не че няма какво да се желае още за центъра на Бургас,но и така си е добре.Ако искате ми вярвайте,но с нетърпение се върнах.

mitkybs написа на 22.02.2009 г.:
за мене пък си остава най-доброто място за живеене и за работа въпреки вси4ки проблеми които си има града :) ... Варна ли е по доброто място .. където има по голяма безработица и пътищата са в пъти по лоши от нашите , дори и се свлякоха няколко :)

Веселин Пд написа на 22.02.2009 г.:
цитат от изказване на WILDDRAGON от 18:42 / 22.02.2009 г.:
Tova e moe mnenie ....... a ne ob6testvenno..... dietik e 4ove , koito se li6ava ot ne6to v imeto na ne6to ... rejim , dieta ... Kakva e vazrastovata graniza na tvoeto mlado pokolenie
Аз съм на 26, а кръгът в който се движа е с хора на възраст от 22 до 30.

WILDDRAGON написа на 22.02.2009 г.:
Tova e moe mnenie ....... a ne ob6testvenno..... dietik e 4ove , koito se li6ava ot ne6to v imeto na ne6to ... rejim , dieta ... Kakva e vazrastovata graniza na tvoeto mlado pokolenie

Веселин Пд написа на 22.02.2009 г.:
цитат от изказване на WILDDRAGON от 18:15 / 22.02.2009 г.:
Romantika ima kogato ima romantizi ....... pove4eto hora v tozi grad sa ve4e dietizi ..... Romantika i lubov ima6e pri komunizma , sega sinonimite sa pari , sex i droga
Въобще не съм съгласен. Като какъв изказваш такова обобщаващо мнение? Говори за себе си. Изобщо не е вярно това. Представител съм на младото поколение и въобще не е вярно. А и какво значи "dietizi"?

WILDDRAGON написа на 22.02.2009 г.:
Romantika ima kogato ima romantizi ....... pove4eto hora v tozi grad sa ve4e dietizi ..... Romantika i lubov ima6e pri komunizma , sega sinonimite sa pari , sex i droga

Kombayner написа на 19.02.2009 г.:
        Браво!

gabigabi3399 написа на 19.02.2009 г.:
[color=black] :(Мръсни са улиците,шумнитъжно е да гледашкак децата ни невръстнивдигат фасове и пръчкитрябва ли това да търпимеи данъците си да плащаместрахливо?Трябва ли трафика опасенда гледаме как унищожаваи отнема живота на децата ни безценен,и на пешеходните пътеки калнида чакаме и да мърморима в колите си безумци смелида  ни газят със гумите си стари?....[/color]

Kombayner написа на 19.02.2009 г.:
      Романтиката е вътрешното усещане във всеки от нас,че града става уютен,със собствен  морски  чар ,че ти е драго да излезеш със семейството ти на разходка ,да усетиш  насладата на чашка кафе или морския бриз ....И като се сблъскаш със задръстванията,с нескончаемите улични ремонти/нямат ли край вече?!/,с паркиралите по тротоарите коли,които те принуждават да станеш участник в уличния хаос...и ти се отщява от разходки и пращаш романтиката по дяволите...

Kombayner написа на 18.02.2009 г.:
      Stoyan-е,какво е бъдещето на този трап срещу "Трия"-та?

Dim0v написа на 18.02.2009 г.:
Шанс. Това е България все пак!!!

auditt написа на 18.02.2009 г.:
Aми,нека да не е МОЛ,каквото и да е все ще е по-добре.Не мога да си обясня,как я търпим тази дупка!Частен терен било,казусът бил сложен,дрън-дрън....А кой е виновен,че един търг,не могат да организират,като хората,та после всички се съдят?А "язвата" си стои.....

Dim0v написа на 17.02.2009 г.:
VIKO найстина е прав. Само дето в центъра никога няма да се направи МОЛ. За главната като ги знам сега колко се бавят нейскам да си представя ако е "облицовани с мраморни/гранитни плочки" колко време ще трае...

Kombayner написа на 17.02.2009 г.:
      VIKO е прав.Не може главна улица на един представителен град,4-ти по големина в страната,да има главна улица от АСФАЛТ?Вижте Добрич,Сливен,Варна,дори близкия Средец-главния район/площад/ е с плочки,и колите нямат абсолютно никакъв достъп!Когато ларгото/ПЕШЕХОДНА ЗОНА/ от гарата до Бургаския университет  и Новата поща бъдат облицовани с мраморни/гранитни плочки,Бургас ще бъде по един показател готов за най-добър град за живеене!

viko написа на 17.02.2009 г.:
Ооо има много да се направи,за да стане Бургас най добрия град за живеене-трябва да се оправи глвната,да се махне асфалта,на мястото на дупката срщу трията да се направи мол,иначе това което има в морската се подържа,друг е въпросът,че трябва да се преасфалтират алейте ,да се сеят някой интерестни и екзотични растения,да се оправи краибрежната алеа


ВХОД за регистрирани
E-mail / Потребителско име
Парола
запомни ме на този компютър
забравена парола

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: